Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatorvosi egyetem szerint...

Az állatorvosi egyetem szerintetek jó választás?

Figyelt kérdés
Sok ember szerint jó és sok ember szerint rossz ez az egyetem!Külföldön nics magyarnyelvű oktatás (állatorvosi)?Merthogy A Pestin is van Angol és Német tanításinyev is ebből gondolom hogy lehet külföldön is magyar nayelvű.Egyébként egzotikus állatorvos szeretnék lenni.olyan nincs hogy egyből azt tanulom?Csak akkor lehet ha már az alap állatorvosi megvan?Kutyákkal,macskákkal,lovakkal nem szeretnék foglalkozni sőt undorodom is tőle mármint a lótól!Valaki aki friss diplomás elmesélné a tapasztalatait az jó lenne!Köszi előre is!
2019. febr. 10. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem undorodhat egy állattól sem. Először végig viszed az alapképzést, és utána specializálódsz. Külföldön nincs magyar nyelvű oktatás, a magyar nem világnyelv az angol pedig az.
2019. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha bármilyen állatól is undorodsz inkább gondolkodj másban
2019. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!