Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik könyv volt ez?

Melyik könyv volt ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! régebben volt egy könyvem, vagy mondhatjuk úgy gyűjteményem amiben állatos képek voltak, mindenfajta...medve, tigris, elefánt, madarak, rovarok tehát minden, és ezek csak képek voltak de vagy 500db nem volt semmiféle leírás róluk, ezek a képek összevoltak csatolva valamiféle, "fémmel" az lenne a kérdésem hogy segítenétek hogy ilyet hol tudok beszerezni és hogy-hogy tudnék rátalálni?:) Köszönöm előre is!!

2019. febr. 28. 13:37
 1/2 Dave092 válasza:
Biztos nem volt leírásuk? Mert szerintem rosszul emlékszel és konkrétan a "Csodálatos állatvilág" gyűjteményedre gondolsz :) Olyan nekem is van de nem vállnék meg tőle pár tízezerért sem, de ha így rákeresel már biztos találsz eladót :)
2019. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem emlékeztem tisztán hogy volt e valamiféle írás benne, de volt és ez az:) Köszönöm szépen!:))
2019. márc. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!