Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot lehet otthon...

Milyen állatot lehet otthon tartani?

Figyelt kérdés
Különleges állatok, vagy valamilyen egyéb állat, mint kutya, macska, papagáj, törpemalac, nyúl, hörcsög, tengerimalac

#különleges #otthon #háziállat #Összes háziállat
2019. márc. 6. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teknőseim vannak. Vízi és szárazföldi tekik is vannak(az utóbbiakhoz engedély is kell). Szerintem érdekes és különleges állatok, én imádom tartani.

Viszont hosszú ideig élnek nagyon, sok-sok évtized felelősség.

A kaméleon, szakállas agama is érdekes szerintem. De ezeknek a tartása sok pénz és nem nyújtanak olyan társaságot, mint egy emlős.

Lehet tartani mokusokat, sünöket is. Nem hétköznapi szerintem egyik sem

2019. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok. Még a pókok jutottak eszembe, sokan szeretik őket, vagy siklokat, kígyókat. Utána kell járni, hogy melyik fajta tartható otthon.
2019. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Bármit ami befér az ajtón. Én rókát szeretnék,csak előbb engedélyt kell kérni valami erdészeti hatóságtól.
2019. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akváriumba ami ritkább: rája, kékrák, cápa (komoly szakértelemmel, és biztos anyagi háttérrel)

Ízeltlábúak: herkulesbogár, skorpiók, ezerlábú

Madár: szintén az ami a cápánál, itt csak akkor tarthatsz ilyen madarakat, ha vadász leszel, és valaki beajánl a magyar solymászokhoz. Sólyom, sas, és egyéb honos ragadozó madár, de vannak olyan papagájok amik kaphatóak, de mo-n nem elterjedtek pl katalin papagáj, dísz fácánok

Hüllő: kajmán, óriás teknősök, varánuszok

Emlős: magyarországon honos nagyvadakat bárki beszerezhet egy vadfarmról, de ezeket nem otthon, hanem a telkeden tarthatod pl: vaddisznó, muflon, szarvas, őz, és egyéb szemidomesztikált állatok, mint a strucc. Dúvadakra is lehet igényelni engedélyt, de azért nem egyszerű tartani, mert akkor fejeződik be a szocializációs életszakaszuk, amikot tudnak az anya állat nélkül élni, így az anya állatot meg kell ölni, hogy elvedd tőle. Az ember mellett élő rókák általában mentett.

2019. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is úgy tudnék rókát szerezni,hogy elárvultat kérek az erdészektől és felnevelem cumin. Mindig vannak,ahogy őzek is,a figyelmetlen vadászok gyakran kilövik az anyát,vagy elpusztul valamitől.
2019. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. márc. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!