Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkert és kereskedés együtt?

Állatkert és kereskedés együtt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy parkot ahol otthon tartható állatok lennének amiket megnézni és megvásárolni is lehetne!Ez összejöhet?
2019. ápr. 19. 10:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%

Semmit nem tudsz erről a témáról, azt hittem egy 10 éves írta ki.

Nincsenek engedélyeid, hogy tarts pl szarvasokat, és arra nem is lesz, hogy eladhasd őket.

Anyagilag támogass meglévő állatkerteket vagy a WWF-t, ennek még értelme is lenne és segítenél valamennyit.

2019. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem kell engedély a tartásukhoz!Nem vadfarmot szeretnék létesíteni!
2019. ápr. 19. 15:42
 23/31 anonim ***** válasza:
86%

Te ennyire ostoba vagy, már ne is haragudj?

Egy kutya örökbefogadásához is rengeteg papír és engedély kell.

2019. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Én?Hát szerintem gondolkozz él mielőtt másról beszélsz!Nagyon meg fogod te ezt járni!És egyáltalán nem kell ilyen állatokta engedély!Magához az állatkert üzemeltetéséhez és egyebeihez kell bőven de ha otthon akarokk tartani ilyeneket engedély 10000% hogy nem kell!
2019. ápr. 19. 15:52
 25/31 anonim ***** válasza:
85%

Kell.

A szarvas nem is háziállat, az ő otthona a vadon.

Az pedig nonszensz, hogy azt hiszed, csakúgy eladhatod őket.

2019. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%
most mit is akarsz igazán? mert hol ezt írod, hol azt
2019. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
hagyjuk is!
2019. ápr. 19. 16:15
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
Helyes. <3
2019. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%

Mégis hol szereznél be fogságban született szarvast? Vagy vadászol magadnak (nem jó ötlet), vagy állatkerttől veszel, de ott sem adnak ám el akárkinek. Gondolod, hogyha engedély nélkül lehetne szarvast, őzet, oroszlánt meg mindenfélét tartani, akkor ne lennének ilyenek? Te talán ismersz olyat, aki szarvast és vaddisznót tart a kertjébe zárva? Mi közük ezeknek az állatoknak egy állatkereskedéshez? Egyáltalán van fogalmad róla, hogy mik az igényeik és hogyan kell tartani őket? Ismersz képzett állatorvost, aki ért a vadállatokhoz? És egy másikat, aki az exotikus állatokhoz? A legtöbb orvos kutyával és macskával foglalkozik, és egy nyulat sem tud megbízhatóan kezelni, mert nincs képzettsége és tapasztalata.


Ha tarthatnál is ilyen állatokat otthon, miből gondolod, hogy jó üzlet lenne? Egyetlen kutya ellátása több ezer Ft. havonta. Mit gondolsz, többszáz állaté mennyibe kerülne?


Komolyan mondom, hogy nagyon kíváncsi lennék a terveidre, hátha tudsz olyasmit, amit az itt válaszolók közül senki sem.

2019. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Vannak vadfarmok!És nem az mondtam hogy oroszlánt lehet tartani engedély nélkül mert azt azért tudom hogy nem!És milyen többszáz állatot kell oltani?A halakat,hüllőket,madarakat nem kell!
2019. ápr. 19. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!