Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A malacom és cicám együtt...

A malacom és cicám együtt vannak egy helyen, baj?

Figyelt kérdés
A malacom és a cicám egy helyen vannak,és a malac nyalogatja,vagy harapdálja a cicát.Valószínűleg nyalogatja mert nem láttam hogy bármi baja lett volna a macskának.Ott guggoltam mellettük,és a malac elkezdett vele valamit,és mivel azelőtt is reggelente-esténként ahogy odamentem nedves volt a cica szőre megijedtem hogy esetleg meg akarja enni.A cica magasabb helyre ment és én szedtem le.Ez furcsa kérdés,de ezt csinálják.Baj?

2017. aug. 11. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz túl jót a macskának, a szomszédoknál a kutyájukat üldözte a malac.
2017. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg a kutya (törpetacskó) üldözte a malacot, még a kocát is, bár ők vietnámiak. Szóval nem túl nagyok.

Kérdező: mi az, hogy egy helyen vannak, be vannak zárva? Mennyi idős a macska? És a malac? H a macska szabadon mehet ki-be a malachoz, akkor semmi gond. Ha a cica nem szeretné a malacot, akkor nem menne be/oda hozzá. Az én cicám annyira nem bízik meg a sertésekben, így csak az ablakból nézi őket, de láttam már olyat, hogy fiatal macska a 200 kg-os anyamalacon aludt rendszeresen.

2017. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Elég fura gyerekek lesznek. Lehet így jöttek létre a MaCi-k. Hahahahah. Bocs.
2017. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de milyen malac? Dísz malac, vagyis mint a sertés, vagy tengerimalac, vagyis mint a rágcsáló?
2017. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 szerinted amiatt aggódik a kérdező, hogy a tengerimalac megeszi a macskát? :D
2017. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért szeded le a macskádat, hmmm? OKKAL ment fel a malac elöl, hagyd békén.
2017. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül kiderült,hogy csak a bolhairtós vagy milyen nyakörvet próbálták leszedni a cicáról,ami sikerült is.Azért köszönöm a válaszokat!A cica sajnos már nincsen velünk :(
2017. nov. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!