Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért harap a nyúl?

Miért harap a nyúl?

Figyelt kérdés
Titeket is megszokott harapni a nyuszitok? Így full random semmi idegesség feszültség vagy bármi nélkül fogja és csak belém harap de nagyon tud fájni. Valaki tud valami infót h ez miért van? Vagy hogy hogy lehet erről leszoktatni? Nem mindig csinálja csak így néha és alapvetően nem agresszív mert a simogatást is engedi. Csak akkor történnek mikor kiveszem a ketrecemből és az ágyamon ugrál. Egy 2 hónapos kislányról nyunyóról van szó

2019. máj. 10. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Mit vártál egy 2 hónapos, rágcsálótól, ami egy haszonállat/vadállat?
2019. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj hogy halvány fingod nincs a nyúl tartásról.

Minek van az ágyadban?

Olvass utána mi kell egy nyúl tartáshoz és hogyan kell gondozni.

2019. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Normális választ vártam nem leugatást:) ha tudnátok ennyit a nyulat ki szokták engedni és van aki felengedi az ágyára is. Nem örökké a ketrecbe van. Nyultartóktól és akiknek van valami fogalmuk a nyulak viselkedéséről azoktól vártam választ:) az ilyenek mellőzzenek ha megkérhetem, köszönöm.
2019. máj. 10. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nem egy nyulas fórumon és/vagy nyulas Fosbúk csoportban kérdezel?
2019. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert itt is előszoktak normális emberek fordulni akik segíteni akarnak nem csak olyanok akik annyira unatkoznak és élettelenek h olyan kérdésekre válaszolnak ahol utálkozhatnak és beszólhatnak a másiknak:) Minél több helyen kérdezek annál több a tanács nem mintha meg kéne magyaráznom neked bármit is:)
2019. máj. 10. 17:45
 6/11 Ding ***** válasza:

Engem is megharapott egyszer a nyuszim de nem direkt.én általában az asztalra szoktam rakni őket és építette neki egy házat benne finomságokkal de szerintem azért harap mert rosszul fogod meg vagy éppen el akarja végezni a dolgát.


Ui:a nagypapámat is egyszer megharapta mert a nőstény a kölykökel volt és nagypapa túl közel menni hozzájuk.

2019. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hozzà se nyúlok csak oda jön hozzám ugrálás közbe és csak belém harapxd ugy h ketlem h azért h -rosszul fognám meg vagy ilyesmi
2019. máj. 12. 09:48
 8/11 anonim ***** válasza:
A harapás a SZERETET jele (^_^)♡♡
2019. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat azért ennyire ne szeressen hogy veresre és maradandóra harapjonxd
2019. máj. 13. 18:32
 10/11 anonim válasza:

Még pici, sztem csak a játék hevében harap meg. Majd megtanulja szabályozni a harapás erősségét, hogy ha vmi nem tetszik neki, jelezni tudja. Az nem fog fájni.

Annyit tehetsz, hogy ha megharap, óvatosan lenyomod a fejét, hogy tudja, te vagy a főnök. A nyulaknal komoly hierarchia van, lehet ezt akarja kialakitani.

Bántani nem kell természetesen! Jó nyuszizast, az én egyik nyunyóm kedden reggel ment el... :(

2019. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!