Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van aki megveszi ezeket a...

Van aki megveszi ezeket a kiscicákat/kiskutyákat? Ennyi hiszékeny ember lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Unalmamban volt "szerencsém" felnézni az egyik népszerű hirdetőoldalra.


Jókat nevettem kínomban, amikor az eladó állatoknál perzsa macskának hirdettek (80.000 forintért) egy egyértelműen házicica almot. Kutyáknál ugyanezt láttam. Oda van írva, hogy yorkie keverék (tacskók voltak inkább) és 50.000-ért adja el.


Tényleg vannak ennyire naiv, hiszékeny emberek, akik meg is veszik ezeket az állatokat? Ha pl.perzsát akarok akkor van fogalmam arról, hogy hogy néz ki és meg tudom állapítani, hogy az eladásra kínált macskának 3x olyan hosszú az orra...nem értem. De nyilván megéri hirdetni, különben nem lenne ennyi áverés.



2019. máj. 10. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Aztán ha nem tudja eladni, akkor mennek az utcára.
2019. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Vagy jobb esetben menhelyre. :/
2019. máj. 10. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Sokan egyáltalán nem néznek utána, elhiszik azt, amit a szapi mond. Aztán lesnek, mikor az extra mini yorkiról kiderül, hogy valójában puli keverét, és 10 kilós lesz.
2019. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt sem értem, hogy nekem pl.világ életemben német juhászaim voltak. Ha német juhászt szeretnék, akkor tudom hogy néznki kölyökként és nem veszek meg egy labrador keveréket vagy egy boxert.
2019. máj. 10. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval ezeknek az embereknek gőze sincs arról, hogy hogy néz ki az általuk annyira szeretett fajta, utána sem néznek semminek, csak megveszik mert olcsó. Mondanám, hogy az ilyen meg is érdemliy de sajnos általában az állat szívja meg.
2019. máj. 10. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan így van, ahogy leírtad. Fogalmuk nincs róla, hogy az annyira szeretett fajta hogyan is néz ki, mire való, mik az igényei. Csak meglátta valahol, aztán rákeres jófogáson és megveszi a legolcsóbbat
2019. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!