Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy egy Dániához...

Tudtad, hogy egy Dániához tatozó szigetcsoporton védett delfineket gyilkolnak pusztán hagyományból?

Figyelt kérdés

[link]

:(


2010. júl. 7. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az emberi gyengeelméjűség! Amikor egyes emberek agya helyén szemét és húgy van!Az ilyen "emberek" ellen totális blokádot kellene bevezetni hogy még élelmiszert se kapjanak sehonnan.
2010. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mások nem tesznek ellene semmit:(Most mondd meg...borzalmas...az ilyeneket én keresztbe lenyeletném a Krakennel.
2010. júl. 7. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Jézusom :( Ez nagyon brutális.

Hogy tehetnek ilyet az emberek? Az ilyennekel ugyanazt kéne csinálni, mint amit ők a delfinekkel tesznek.

2010. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegnap pont azon gondolkoztam mi a neve annak a szörnynek amit Perszeusz Medúza fejével megölt. Ezeknek is jobb lenne ha kővé változnának.
2010. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól mondod!Ilyen brutális,abnormális hagyományt:(

Szegény delfinek!És a h.ülye dánok nem csinálnak semmit!Azok,akik ezt végignézik,szadista vadállatok!Szörnyű,mire képesek az emberek!:(

2010. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol van az EU? Az állatvédők? A zöldek? Magyarországot megtalálták a svédek(?) a kutyamenhellyel. Megjegyzem, felháborító volt amit ott láttak, de ezek szerint közelebb is találhattak volna példát az állatokkal való negatív bánásmódról. Más ország a libatöméssel, megint más a sertéstartással, itt törvények születnek, hogy mekkora lehet 1 akvárium, mekkora terület bármilyen háziállatnak, legfőképp, hogy ne legyen az ország pellengérre állítva. Dánia ebből a szemszögből nem EU tagállam? Őket nem lehet lejáratni? Felelősségre vonni?
2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez valami borzadáj...azt hittem sírva fakadok a tehetetlen dühtől:(Nem vagyok egyedül gondolom...

A gorgókra gondolsz ugye?Bár úgy lenne...aztán hagy vigye el őket az erózió...

De hogy a frászba őrizhetnek meg ilyen szörnyűséges hagyománynak nem nevezhető mészárszéket?!A hagyomány a nép világszemléletét tükrözi...akkor most a Feröeriek a céltalan gyilkolás hívei?

A francba!Eszerint,még a fogyasztását sem ajánlják,de ezek akkor is csinálják!


[link]


Az jó hogy a vikingeknek kellett,de nekik szerintem már van cipőjük,egészségesebb kajájuk,lámpájuk is!...de...ez szörnyű!

EZEK VÉRBEN FÜRDENEK!


Igen...HOL VAN MINDENKI?!És a szemetek meg ragaszkodnak hozzá...kíváncsi vagyok mit szólnának hogyha kiderülne hogy az összes létező delfint leölték...Óóóó pEeEeeEEersze,csak azért sajnálkoznának hogy nincs mit legyilkolniuk A KÖLKEIKNEK!

A blokád talán segítene...De a fenébe azt nem lehetX(

Utolsó igen!Az emberek jönnek itt az apró-cseplő,kicsit nagyobbacska dolgokkal,amik egyébként jók,de a jó édes kur!...LENNE FONTOSABB DOLGUK IS!

Tényleg jó lenne kikergetni őket az öbölbe és...de akkor olyanok lennénk mint ők:(DE!mi nemes célért tennénk!

De van undorítóbb lény az embernél?Jól mondod,szörnyű mire képesek...Erre a kisfszomba persze képesek,de arra már nem hogy delfinölés helyett környezetvédelmet tanítsanak az ivadékaiknak!

Ez hosszú lett,de olyan ideges vagyok...és nem tehetek semmit:(...

2010. júl. 7. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell az összes dánt szemetezni, mert ez egy kis szigeten van, ha ti tudnátok, hogy itt a dánok, hogy felvoltak háborodva, meglepődtetek volna.Különös, az állatvédők akkor hol voltak? Ha annyira a dánok a szemetek, akkor miért ők voltak a legjobban felháborodva, arra a kis szigetrészre? Ahol már nem is csinálnak ilyet.
2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Leszokhatnának róla.
2012. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem elfogadható, de:

Nem kéne ostobán utálkozni, nem az összes dán csinálta ezt, mint olvashattad, ez az egész egy kis szigeten zajlik.

A cikk hangvétele egyszerűen irritál, elég buta ember írhatta. Szerintem a libatömés sem valami kevésbé brutális dolog, de a cikk írója nem így látja. Azért én ebben nem lennék biztos.

Másrészt, mi az, hogy az ókori Görögországban megölték azokat, akik leöltek egy delfint? Na és?

Ebből az jön le, hogy szerinte meg kéne ölni a dánokat. Hát persze! Mert az persze bizonyítaná, hogy ő mennyire humánus.

Az is olvasható, hogy ott erre nevelik a gyerekeket. Ha valakit valamire nevelnek, akkor gyakran nem látja át, hogy az helytelen. Sokan arra nevelik a gyereküket, hogy utálják a homoszexuálisokat, mert hogy az bűn. Hát nem az. És el lehet magyarázni a homofób idiótéknak, hogy nem az? Nem. Hát itt hasonló a helyzet.

Én nem azt mondom, hogy támogatom ezt az egészet. Mert nem, de szerintem nem kell ilyen ostoba cikkeket írogatni, lehet a dolgokat normálisan is közölni.

2012. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!