Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eltapostam egy csigát és...

Eltapostam egy csigát és azóta teljesen lelkibeteg vagyok. Normális?

Figyelt kérdés
Jöttem haza, egyszer csak hallottam egy reccsenést, sötét volt, odavilágitottam a telefonommal és egy csiga volt. Eltapostam. Tudom, hogy millió bogarat taposunk el véletlenül nap, mint nap, de azok egyből meghalnak ez a szegény csiga viszont nem, és nem tudtam mit csinálni vele, képtelen voltam elkezdeni gyilkolni, nem tudtam mitől halna meg gyorsan, ami éppen kéznél is volt. Otthagytam. Lehet, hogy még azóta is szenved. Borzasztóan érzem magam.
2019. máj. 30. 22:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem normális, én is hasonlóan éreznék ilyen esetben. Sajnos ez megtörténhet még akkor is, ha nagyon odafigyelsz arra, hogy hova lépsz. Ne emészd magad ezen, nem szándékos volt...
2019. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
18%
pfuu szerintem menj egy pszichológushoz amilyen gyorsan csak tudsz :/
2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Én is nagyon szomorú szoktam lenni, ha ilyen történik. Szerintem nincs ezzel baj.
2019. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Én is hasonlóan szoktam érezni magam, ha ilyesmi történik. Szerintem ez normális, annyit jelent, hogy át tudod érezni más fájdalmát/helyzetét. Hiperérzékeny személyiségre vall.
2019. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért bánt különösen, mert nem egyből halt meg mint pl egy hangya, hanem lehet, hogy még most is ott szenved. Gondoltam, hogy hazahozom "meggyogyitani", de utanaolvastam és ház nélkül esélye sincs. Viszont ahogy írtam nem tudtam, hogy hogy oljem meg gyorsan és amiatt is rosszul éreztem magam, hogy ilyenen gondolkodok.
2019. máj. 30. 23:03
 6/23 anonim válasza:
97%
Nem gaz, en is igy erzek ha ralepek...
2019. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos esős időben én is már idén legalább ötre ráléptem. A legrosszabb talán az volt, amikor még a reccs idejében visszakaptam a lábam, de ugyanúgy "elvérzett" szegényke. :( kiskoromban nagyon imádtam a csigákat (persze máig is), így nagyon rossz kedvem lesz az ilyenek után. Úgy is, hogy 21F vagyok.
2019. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
96%
Természetes, hogy az ilyenek után a rendes emberek rosszul érzik magukat. :( ez azt jelenti, hogy érzelmes, jó ember vagy. Nem gyengeség.
2019. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

Nagy baj az agybaj. Azert tulzasba neessetek, igen is gyenge, fejben...

Cserebogarakkal fociztam, azt nem sajnaljatok? Neki repulnek valaminek es aztan haldokolnak.

Szerinted?

Nőjjetek fel, csiga

2019. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
... csiga amúgy is lehet, hogy finom.
2019. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!