Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fürjek mennyire bírják a meleget?

Fürjek mennyire bírják a meleget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fürj keltetésbe kezdtünk. 31-ből 5 darab maradt! Sorra buknak fel, egyik pillanatban még szaladgálnak, a másikban már lábuk az égnek áll :( Friss víz folyamatosan van előttük, napfénynek sincsenek kitéve.Nem találtam választ a meleg tűrő képességükre, de azt gyanítom nem bírhatják ezt a nagy hőséget. Tudnátok segíteni?
2019. jún. 15. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen helyen vannak, zárt?

Ha igen szellőzik, fény van nekik, milyen a székletük? Hány fok van náluk?

Gondolom még pelyhesek, akkor nem tudják szabályozni a testhőmérsékletüket, nem tudom hol tartod őket, de ha kinnt ólba lehet érdemesebb lenne ez a párat bevinni a házba egy dobozba ott valószínűleg kicsit hűvösebb van.

Mondjuk én csak felnőtteket tartok, de ők jól bírják és min.30 fok van náluk, de én kinyitom az ajtót és így szellőzik.

2019. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kint az ólban még, ott a nagyokat tartjuk. Bent vannak a házban, egy ládában, tehát szellőzik. Benti hőmérséklet 28-30 körül mozog, székletükben semmi furcsa nincs. Nem tudom mi lehet a gond :(
2019. jún. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!