Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fiatalok, öregek, férfiak,...

Fiatalok, öregek, férfiak, nők! Milyen állatkáitok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 nőstény holland törpenyulam, Fruzsi és Frida; egy nimfapapagáj-párocskám, Alex és Abigél; 2 nőstény szakállas agámám, Gizi és Juli; valamint egy zöld leguánom, Józsi. Nektek mitek van?

2019. júl. 1. 11:02
 1/8 anonim válasza:
Nekem van 2 ékszerteknősöm Tódor és Bátor.:D Egy tengerimalacon Hajni, 2 volt de a másik nemrég elpusztult. :( Van 1 cicám Berci, aki még amikor nagyon kicsi volt az utcáról szedtük össze. És én is szeretnék nimfa papagájt valamikor. :) Régebben szerettem volna vadászgörényt, de sajnos a családom nem engedte.
2019. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Macskám volt, remélem, egyszer újra lesz egy másik. Most gyászolok.


Van egy mókusom, nem az enyém, de rendszeresen idejár a szemközti fenyőre, telente etetem őt, a többikeet is, a madarakat is. Most a vadcsersznyefán, ami a lakás mellett van, rigók vannak ezerszámra. Ők sem az "enyéim", de egy kicsit azok. :) Szia.

2019. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Dagadt harapós cirmos macska,sovány feketefehér cirmos macska,közepes "pontjó" szürke macska,kicsi satnya barna macska,elborzasztóan nagytestű lusta fekete kutya.


Volt egy pihepuha dörgölőzős vörös cirmosmacska is,de nyugdíjba ment az örök vadászmezőkre.

2019. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
2 kutyus és egy cica! :)
2019. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hím afrikai fehérhasú törpesünöm, egy hangyafarmom és egy lusta bunkó fekete macskám van :)
2019. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na jó,nem értem miért lettem lepontozva. A sovány macska alkatilag sovány,ugyan annyit kap enni mint a dagadék,de mivel kandúr többet is mozog,dagadtcirmos meg egész nap az ablakpárkányon sütteti magát. A satnya macskát meg árokban találtuk és befogadtuk. Pár hónap és megnő, megszépül remélhetőleg :D
2019. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszcsy, ment a zöld pacsi! Jöhetnek még mások is!!!
2019. júl. 3. 09:49
 8/8 WidowmakerButt ***** válasza:

7 kutya (rottweiler, husky, mopsz, csehszlovák farkaskutya-német juhász keverék, doberman, pitbull, francia bulldog - mindenki fiú :P)

1 leguán

1 szakállas agáma

1 kaméleon

2019. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!