Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes reggel megetetni...

Érdemes reggel megetetni -kb6-fél7kor kel-és visszaaltatni, mert nem biztos, hogy éhes, vagy toljam ki?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám-és korán ébred,ha megetetem visszaalszik-és nem nyügi,de volt olyan,h 7ig aludt,persze akkor mát nem aludt vissza,és fél8kor etettem.nálatok mikor van reggeli?
2008. okt. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen jó időpont.Ennél csak korábban kelő babákat ismerek.Nálunk 7 kor reggeli 10 kor tizorai 1 kor ebéd 4 kor uzsonna 6 kor vacsi és elötte van a fürdés.Ez néha elcsuszik 1 orát ha késöbb ébred vagy valamikor jobb étvágya van és elöbb akarja a főétkezést vagy az uzsonna mellé még cicizik és ezáltal elcsuszik a vacsora.
2008. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hós. Este 7 és fél 8 között alszik el. Általában 2x kel fel éjjel enni, a második 4 és 5 között. Akkor még visszaalszik, a reggeli kelés nálunk 6 és 7 között van. Akkor már nem kell neki a tápszer, bármennyit evett hajnalban. Kb 9-kor kapja a gyümijét, és 10 körül még alszik egy órát.
2008. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fél 7-7-kor van ébredés és reggeli, utána ébren van egy jó darabig. Ha a babád felkel szerintem ugysem tudsz nagyon mit tenni, én is örülnék ha aludna reggelente még egy fél órát - órát, de ő nagyon beállt erre az időre.
2008. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám este 9 körül fekszik le-5 és fél hós-és reggel 7-fél 8 körül kel.Megetetem és vissza teszem az ágyába.Kb.fél óra múlva elalszik és majd egy órát szundizik még.Így kb. 9-10 óra körül van az,h teljesen felkelünk.Én is lustizós típus vagyok,viszont éjjel 1 előtt nem igen fekszem le.
2008. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

akkor marad igy egyenlőre

2008. okt. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!