Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az akváriu...

Mit gondoltok erről az akvárium szettről? Link

Figyelt kérdés

Jó összeállítás? Érdemes lenne megvenni? (110 literesnek szerintem nagyon olcsó)


[link]



#akvárium szett #juwel #Juwel akvárium szett
2019. nov. 23. 09:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Világításnak meg én a helyedbe megvenném ezt a gyári tetőt amit mondtam, a 2x18W T8-as csővel, nem egy erőgép, de árnyéktűrő növényekkel megoldható a képlet, ilyen szűrés mellé nem kell túlzásba esni.

Ez egy klasszik low-tech akvárium lesz, jó kis aksik ezek, sokan csinálnak ilyet.

Még ha nem is olcsó ez a tető, a fenntartása elhanyagolható, 860-as csövet (ez a színvisszaadás és a színhőmérséklet, ilyet érdemes beletenni)

tudsz venni egy ezresért, a tető védi az ugráló halakat, szóval az összképhez viszonyítva nem rossz megoldás.

2019. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De hogyha egy Atman CF 800 at vennék, amellé mehetne az Odyssea Dual pro világításnak?
2019. nov. 28. 17:15
 23/24 anonim ***** válasza:
Lazán...
2019. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi, mindent.
2019. nov. 29. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!