Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet édesvízi medúzát venni?

Hol lehet édesvízi medúzát venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni medúza. Be van rendezve nekik az akvárium. Neten sehol nem találtam hogy hol lehet venni Budapesten vagy közelében . Fogni nem szeretnék .
2019. dec. 15. 10:18
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Én még sehol nem láttam árulni. A gyűjtéséről és tartásáról olvastam beszámolókat de nem volt hozzájuk szerencsém, még csak élő vízben sem találkoztam velük. Sok sikert a beszerzéséhez de azt hiszem neked kell majd begyűjtened.
2019. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam neked hirtelen, a fórumon írja az illető, h magának fogta be, leírja, h hol, plusz a tartásról is egy csomó mindent.

[link]

[link]


A kérdésed hatására pedig megtudtam, h van ilyen nálunk, köszi! :D

2019. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es voltam. Bocsi, most látom, h nem akarsz fogni, de ha másképp nem megy és nagyon akarod, ez egy indulási pont.
2019. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .
2020. jan. 9. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!