Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Páncélosoknál számít milyen...

Páncélosoknál számít milyen fajta?

Figyelt kérdés
Ezt ugy értem, hogy ha pandához rakok mondjuk foltosat, akkor együtt fognak bandázni, vagy számít, hogy milyen fajta. Azaz hogy csak elég, hogy corydoras és elfogadjak, vagy számít a pontos faj?

2020. jan. 14. 18:31
 1/8 Skid05 ***** válasza:
100%
Sajnos a coryk nincsenek annyira topon a rendszertant illetően, hogy a lakótársakat el tudnák helyezni valahol a családfán. Egy faj = egy raj elv érvényesül.
2020. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem sajnos, akkor nem muszáj panda pancelosokat a pandák mellé, hanem lehet más is. Törpe páncélosokat is elfogadják? 😆
2020. jan. 14. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én ovasatomban pont az ellenkezőjét jelenti amit az előző írt.
2020. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újraolvasva lehet😅
2020. jan. 14. 19:11
 5/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Viszont olyan megtörténhet ,hogy két nagyon hasonló faj “összebandázik”. Persze itt nem panda cory + foltos cory duóra gondolok. Pl: a szivárványos és az endler guppi simán összeívnak, de rajtuk kívül is sok hibrid faj ismert. Corykból is biztos van olyan ami ránézésre nagyon hasonló a pandára de valójában nem az. Ilyenkor összehaverkodhatnak de én is inkább biztatnálak az egy faj-egy raj elvhez, az a biztos.
2020. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor pandákat szerzek be még
2020. jan. 14. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy több, különböző coryt együtt tartani. Nem bántják egymást. Igazi csapat úgyis akkor lesz, ha tényleg sokan (50 db) vannak.
2020. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Nálam álarcos és rézfoltos harcsákkal békés csapatot alkottak a pandák, szinte egy rajt alkotva ( nagy alapterületű akváriumban és viszonylag nagy egyedszámban). Hasonló körülmények között a foltos és a kékpajzsos páncélosok is jól megvoltak de ők nem keveredtek annyira.
2020. jan. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!