Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó az a módszer aranyhal...

Jó az a módszer aranyhal tartására amit a kínaiak is használnak hogy egy nagyobb cserép edényben tartják a halaikat?

Figyelt kérdés
mert nem akarok beruházni egy nagy akváriumra szűrőkre levegőztetőre stb?
2008. nov. 19. 18:01
1 2 3
 21/24 kzs ***** válasza:

/az előbbi válaszadó által feltüntetett Web-lapot olvasva: /

Na ugye!

Erről papolunk Neked már mióta, te kis okos!

100-150 literes akvárium kell neki!!!

2008. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
jólvan te nagy okos már tárgytalan az ügy túl kényes fajta ezek szerint
2008. nov. 28. 20:16
 23/24 kzs ***** válasza:

Na végre. Csakhogy megértetted.


Van bennem valami, amit - ha megengeded - közölnék Veled. Nem könnyű így írásban megtenni, mert eléggé személytelen: nincs se hangsúly, se hanglejtés, se arcmimika, se semmi. Még "hangulatjelek" sincsennek. Csak a betűk...


Na szóval, bocsi (a többiek nevében is), ha néha olyat olvastál, ami rosszul esett.

Én persze nem látok bele mások fejében, de szerintem nem állok messze az igazságtól, ha úgy gondolom, hogy mindenki csak őszintén válaszolt: nevezetesen arról van szó, hogy olyan körülmények között NEM LEHET tartani egy élőlényt, mint amit Te kérdeztél.


És nem Te ellened voltunk, csupán ez ellen az ötlet ellen, amit írtál. Éppen ezért nem szabad a válaszokat személyes sértésnek tekintened.

/ezekkel a gondolatokkal nem kioktatni akarlak. Csupán fontos lenne, hogy... szóval hogy megértsd, miről van szó. Ami engem illet, szívesen állok a rendelkezésedre, bármiféle kérdésed merül fel./

További szép napot!

2008. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Üdv de azért néha felmegy a pumpa ha elkezdenek itt káromkodni köszi az értelmes választ
2008. nov. 29. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!