Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hová tűnnek a halaim az...

Hová tűnnek a halaim az akváriumból?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra tűnnek el a halaim.

Volt 6 guppy halam és mostmár csak 4 van. Ebből kettő megszűlt. A picik megvannak de az egyik hím meg az egyik nőstény eltűntek. Az akváriumban több fajta hal van, de mind olyanok, amik "kompatibilisek" egymással. Egyikről sem olvastam olyant, hogy jellemző lenne a kannibalizmus illetve nem is agresszívak. Volt két olyan halam is amely az akvárium üvegre tapadt fel és azt tisztította, elég nagy volt az egyik, a másik pedig vékonyabb és kisebb. A nagyobb ebből is eltűlt. Hová tűnhettek el? Macska nincs, nem pusztultak el(legalábbis nem tudok róla) és az aljzatban (a kövek/kagylók) alatt sincs.



#hal ##halak ##eltűntek ##fish #guppy
2020. márc. 16. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez katasztrófa ahogy van.
2020. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Le van fedve az akvárium?


Ha elpusztult, akkor a többiek (főleg az anci és az aymonieri) hamar eltakarítják a tetemeket.

2020. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazából már nem várok válaszokat. Az akvárium nem volt lefödve, és kiugrottak szegények. Annyira pechesek voltak, hogy pont a szekrény mögé estek be, és nem a mellette lévő akváriumba. Akkor jöttünk erre rá, amikor az az egy xipho kigrott az akviból bele a mellette lévő másik akváriumba. Illetve a társának az aszalódott testét megtaláltuk a szekrény mögött.
2020. máj. 2. 13:22
 14/17 Erik.-.vagyok ***** válasza:
73%
1 részt a neonhal rajhal minimum 10 kell belőlük másrészt 30l ennyi halnak nem elég állatkínzás ja es a xipho amúgy bocs de nem tudom hogy kell írni a nevét. Eleve csak 100l felett tartható
2020. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A kiugrálást se jókedvükben csinálják!!!
2020. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Végülis a lényegen nem változtat az, hogy megszöktek vagy meghaltak...

Állatkínzás, amit csinálsz.

Egy igazi akvaristának nincs olyan hála, hogy: "olyanüvegrecuppanós".

Sőt, az igazi akvarista nemcsak a nevét tudja annak, amit tart...

Azt mondod, van két kisebb akváriumod. Remélem hogy abban nem gerinceseket tartasz, mivel azzal megszegnéd a törvényt...

Szerintem kezdj el mihamarabb tanulni, mentsd a menthetőt...

2020. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megsemmisültek
2020. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!