Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fedő nélkül akvárium?

Fedő nélkül akvárium?

Figyelt kérdés
Szóval van a garázsban egy 30 literes akksi, tartanék benne egy bettát. Direkt nem szeretnék rá fedőt. Tudom, hogy nem szabad nem hőfok eltérésnek lennie. Régen is egy betta volt benne, de akkor neki volt tető. Most viszont nem szeretnék, kaptam ajándékba a páromtól is már egy szuper dekor falat, ami ki is lóg. Ha figyelek a hőmérsékletre szerintem nem szükséges. Természetesen nem tartok halat szűrés és fűtés nélkül.
2020. márc. 30. 18:17
1 2
 11/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Utolsó, és a fedetlen/ fűtetlen low-techben volt betta ? Mert a kérdés arról szól.
2020. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, tevenyereggyártó, nem betta van benne. Nem értek a bettákhoz, csak az eredeti kérdésre válaszoltam. Annyit tudok, hogy labirintkopoltyús, tehát ott eszi a fene egyfolytában a felszín közelében. Ha a szobátokban stabil 23-25 fok a hőmérséklet, mert pl. panel, akkor nem lesz baj. Rosszul fűtött, nagy belterű lakásban szerintem ne prbáld meg, mert megfázhat. Próbáld meg úgy, hogy egy részét letakarod üveggel, vagy polisztirollal (az rosszabb hővezető, tehát jobban bent tartja a meleget).
2020. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem van fűtőm, tehát ha hirtelen lecsökkenne a hőmérséklet az akváriumomban, használnám, de jelenleg a halaim igénye miatt nincs rá szükség.
2020. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!