Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a halammal?

Mi lehet a halammal?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt fogtunk egy kb 10 cm-es vörös szárnyú keszeget hazahoztam és beleraktam az akváriumba.

Szinte mindig ott van a sarokban és nem is eszik néha úszkál az aranyhallal de még nem láttam enni.Szerintetek mi baja lehet? Zavarja a szűrő vagy esetleg a lámpa?



#akvárium #hal #baj #beteg #aljzat #vörös szárnyú keszeg
2020. ápr. 10. 20:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most előjött és szerintem nem zavarja se a szűrő se a lámpa. Az előbb odaúszott a szűrőhöz és oda ment ahol fújja a vizet. Ami közel van a víz tetejéhez. Most össze visza úszkál fel alá az aranyhallal. De enni még nem láttam.
2020. ápr. 10. 21:07
 2/11 A kérdező kommentje:
Dobtam be egy kis szúnyoglárvát hátha megeszi de nem jött oda el ette előle az aranyhal és most pont a szűrő mellet van. Mintha odaszívta volna xd
2020. ápr. 10. 21:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Az aranyhal néha fölmegy és pampog egyszer de a vörösszárnyú még nem csinálta csak most azt hogy ment fel meg le addig ment fel ammedig ki nem ért a háta a vízből
2020. ápr. 10. 21:16
 4/11 anonim válasza:
100%
De most ertem en, hogy cuki a hal, de oda valo ahonnan fogtad. Nem egy akvariumba te nagyon okos. Engedd vissza.
2020. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az aranyhal sem való akváriumba.
2020. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány literes az akvárium? A keszeg biztos szenved, jobban teszed ha visszaengeded oda ahonnan fogtad. Nem sértésből mondom. Ha nem eszik akkor előbb utóbb elpusztul, bármennyire szereted el kell engedd, hidd el úgy sokkal jobb lesz neki. Az aranyhal is örülne társaknak, ha elég nagy az akvárium 250-350l, akkor nyugodtan vehetsz még két aranyhalacskát. Fontos hogy legyen egy bivajerős szűrőd, de legjobb ha 2, egy belső és egy külső. És a levegőztető is fontos, ha a szűrő nem fodrozza a vizet. Remélem segítettem.
2020. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok. A legjobb az aranyhalnak ha kerti tóba van, ha ez nem megoldható akkor minél nagyobb akváriumra van szüksége.
2020. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel ahogy bekapcsoltam a lámpát úszkált az aranyhallal és evett is amikor adtam nekik. Néha még most is bemegy a sarokba de oda megy az aranyhal és ő elindul az aranyhallal az akvárium másik végébe. Lehet még kicsit fura neki hogy nem olyan nagy helyen van mint a tóban.De szerintem nagyon haverkodnak :D Egyébként az aranyhalnak volt egy párja aki meghalt nem tudom miért egyik reggel meghalt szegény....
2020. ápr. 11. 09:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány literes az akvárium?
2020. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legalább 300 liter kell ezekhez. A kérdésedből ítélve a tiéd kb 40. szegény halak.
2020. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!