Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt ezzel a halammal?

Mi történt ezzel a halammal?

Figyelt kérdés

Az akvárium felszámolását kezdtem el, mert nem tudok normális akváriumot kialakítani, pusztulnak a halaim, belefáradtam.


Ma, az egyik vörösfejű pontylazacom ilyen ferdén össze-vissza borulva gyorsan cikázva úszik. Mit csináljak vele? Hétfőn volt vízcsere, épp készülnék elajándékozni mindent, pont ők azok akiket legelőször vettem meg és a legelejétől az összes megvan betegség nélkül.


Tudok vele csinálni valamit, vagy kampec?


2018. jan. 24. 14:44
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nincs rajta elváltozás, nem is fakó.
2018. jan. 24. 15:03
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
miért nem tudzs normális akváriumot kialakítani? cserélj vizet hátha jobban lesz.
2018. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
ha normális a szűrés, nincs túltelepítve az akvárium és hetente cserélsz részleges vízcserét eszközölsz akkor elég nehéz kinyírni a halakat, nem a boltosra kell hallgatni, ha teljesen nem adtad még fel és nem vagy lusta olvasni akkor érdemes még 1 esélyt adni.
2018. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Külső szűrőm van, heti vízcsere, nincs túltelepítve, napi 1x etetek, nem a boltosra hallgatok.
2018. jan. 24. 15:46
 5/30 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve adok neki esélyt és ölöm bele a pénzt. Elment tőle a kedvem.
2018. jan. 24. 15:46
 6/30 anonim ***** válasza:
39%

mekkora akvárium? pontosan mennyi hal, milyen faj, milyen a szűrő típusa? mennyi vizet cserélsz? pihenteted a cserevizet, vagy használsz vizelőkészítőt? milyen keménységű a vized (vízművek honlapján általában fent van)? ha ezeket megírod esélyes, h kiszúrjuk a hibát.


melyik faj hullik a legjobban? melyik bírja jobban?

2018. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
használsz-e még esetleg valamilyen vegyszert?
2018. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt 'mi legyen a halaimmal' kérdés alatt leírt mindent. Csak ell kell olvasni.
2018. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Így van :D Figyelj csak én sokat utána olvastam néztem, nem tudom miért nem akart nekem összejönni.


JBL cristalprofi E901 külső szűrőm van

Heti 20% vízcsere

Kb 20-30 hal (gurámi, páncélos, fekete/vörös neon, vörösfejű pontylazac), 144l akva, nem vegyszerezek.

2018. jan. 24. 16:17
 10/30 A kérdező kommentje:
Pihentetem a vizet egy napot, a keménységet most nem tudom, meg nem is értek hozzá, de régebben utána jártam, nincs vele gond elméletileg.
2018. jan. 24. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!