Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kezdenétek egy 15 literes...

Mit kezdenétek egy 15 literes mástól megörökölt akváriummal? Kidobni, eladni nem akarom, hasznosítani szeretném valahogy.

Figyelt kérdés
Egy nagyobb méretű nem vízi floráriumom már van. Az alkalmasabb lenne vízi élőlényeknek, ha nem lenne megrepedve, csak mivel amúgy is akartam floráriumot, azt beültettem szárazföldi növényekkel. Van kisebb méretű is, ami a lakásom előző tulajától itt maradt, azt eltettem szekrénybe, amíg nem tudtam vele foglalkozni, most lenne rá alkalmam. Tesómnak volt már nagy méretű akváriuma, szóval nem teljesen idegen számomra a dolog, tudom, hogy nem lehet összezsúfolni halakat kis helyre. De ez a kis akvárium nem az én célzott beruházásom volt, csak az előző tulajdonosnak nem kellett. Szóval ötleteket várok inkább a megfelelő hasznosítására. Nem fogom kidobni. :-)
2020. jún. 24. 15:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Törpenyúúúúl?????? TERRÁRIUMBA?????? EZ UGYE VICC?????

Hüllő/kétéltű való a terráriumba és ízeltlábúak, madárpókot elég sokan tartanak.

Én csigát vagy rákot tartanék benne esetleg ízeltlábút, bár nekik nem tudom mekkora kell. Vagy florárium.

2020. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az enyémekben most hatalmas vízipálmák vannak néhány más vízinövény társaságában, a szobai nagyobb akvárium két végénél kaptak helyet ( akváriumvízzel tápozom). Kiválóan alkalmas mini sziklakertnek is ha nem szeretnél vizes közeget, v állatot. Trópusi környezetet is kialakíthatsz oda illő dekorációval és növényekkel. Rákot, csigát, garnélát, egyéb vízi és szárazföldi rovarokat, planktonszervezeteket is tarthatsz benne. Sok lehetőség rejlik egy kis akváriumban is. Egy nagyobb terráriumba téve megoldható vele a vizes közeget is igénylő állatok tartása.
2020. jún. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Halaknak kicsi, az biztos. 🙂
2020. jún. 25. 06:15
 14/19 Salx Narval ***** válasza:
60%
Ha ez kérdés akart lenni akkor igen, halaknak kicsi, max ívató akváriumnak és ivadéknevelőnek használható, esetleg kisebb halak karantén akváriumának ideiglenes jelleggel.
2020. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Szegény kérdező, annyiféleképpen jelezte, hogy érti, hogy kicsi a halaknak 😀 értem, hogy érted, hogy kicsi. Sok sikert!
2020. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Add/cseréld el valamire. Nem muszáj betelepíteni, ha ez a méret neked nem megfelelő.


A törpenyúlon felnevettem, ez tuti valami trollság.

2020. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem adom el, hasznosítani szeretném. Már kaptam is jó ötletet.
2020. jún. 28. 14:40
 18/19 anonim válasza:
0%
Nemrég tudtam meg, hogy létezik egy bizonyos axolotl nevű élőlény, amely kétéltű, valamint nem igényel sok mindent. Elég menő szerintem, keress rá, ha érdekel
2020. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ismerem, jópofa, de egy 15 literes akvárium neki is kicsi. :-) Plaudárium lesz végül, az passzol is abba a helyiségbe, ahol elhelyezem. :-)
2020. jún. 30. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!