Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok írni olyan állatmenhely...

Tudtok írni olyan állatmenhelyet, ahol pl. foltos, de meleg kardigánt, pulóvert, rossz cippzárú kabátot, stb. tudnának hasznosítani kutyák alá?

Figyelt kérdés
Van egy csomó ruhaféle meg anyag, amiket embereknek már nem szívesen adnék oda, mert foltos, de kutya alá, vagy kutyaruhának, meg a hasát, lábát törölni jó lehet. Kocsim nincs, így jó lenne, ha bp-i lenne, mert messzebb nem igazán tudom eljuttatni - de ha érte jönnek, akkor más hely is jó.
2019. szept. 21. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az inkább úgy működik, hogy felhívsz egyet-kettőt, és megkérdezed, hogy erre szükségük van-e. Egyébként valószínűleg igen.
2019. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, hogy hívjam fel, csak kicsit elment a kedvem az efféle megoldásoktól, mert egyszer HIBÁTLAN játékokat akartam elajándékozni, ráadásul hangkeltő meg plüss játékokat, stb és még a vakok intézetében is azt mondták, hogy "köszönjük, de nincs rá szükségünk". Egy csomó helyen próbáltam és nem sikerült.


De a hozzászólásodra beugrott, hogy van egy csoport a Facén, ott lehet, rögtön tudnák rá a választ.

2019. szept. 21. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok szóval érdemben nem tudok segíteni, de nálunk van két "Győrben talált kutyák" Facebook csoport is, szerintem van hasonló a te kerületednek is. A győri csoportban nagyon sok állatvédő van, akik akár saját maguk is ideiglenes befogadó
2019. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*befogadók, de nagyon sokan az állatmenhellyel is kapcsolatban vannak, szóval biztosan meg tudják mondani, hogy kinek van szüksége rá éppen és sokszor még fuvart is találnak a FB segítségével.
2019. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is :-)
2019. szept. 21. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik menhelyen önkénteskedem, az nem fogad használt ruhákat adományba. Egyszerűen nem lehet ezeket hasznosítani. Túl picik, hamar benedvesednek, kakisak-pisisek lesznek fél nap alatt és ezért egyáltalán nem melegítik a kutyákat. Télen szalma szokott lenni az ólakban vagy még ritkán polár pokróc, törölköző.


Sajnos a ruhák a menhelynek is csak szemetek, tapasztalatból mondom.

2019. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os, ok, köszi, csak gondoltam, pl egy meleg, polár kardigánból, amin van egy 3 cm-es folt, de különben semmi baja, lehetne csinálni a kutyáknak kutyaruhát. 2 ujja ugye eleve van :-)

Meg volt egy ismerősöm, Ő pl. télen állandóan használ pamut pólókat gyűjtött, mert hazamenetelkor azzal törölte meg a kutya lábát - csak sajnos elhunyt a kutyus.

Na mindegy, megértem én...

2019. szept. 22. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!