Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kergetik egymást a...

Miért kergetik egymást a halak az akváriumban?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, 1 hete vannak meg a halak. Zebradánió (6db) és királylazac(6db)

Az egyik dánió meg van bolondulva, és folyamatosan kergeti az összes többit. Mi baja lehet?



2020. szept. 8. 12:19
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nálam leginkább a figyelmetlenségem okozott nagymosást.:D Elindítottam a vízfeltöltést lassú átfolyással (pár óra) és elfeledkeztem róla. Amikor harmadszor úsztattam el a szobát automatizáltam ezt is.:D
2020. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Off

#8 Ha már említetted, boldog szülinapot! ^^


On

Ha már szóba került akkor azt is tegyük hozza ,hogy attól ,hogy valakinek sok éve van akváriuma még nem garancia arra ,hogy ért is hozza. Persze most nem Narvalra gondolok hanem az olyan kérdésekre amik úgy végződnek ,hogy “pedig már évek óta így vannak s eddig nem volt semmi bajuk” vagy “miért nem tarthatóak együtt ? 1 éve vannak így s semmi bajuk nem volt” vagy “miért nem eszik a halam pedig már fél-1 éve így van”.

2020. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
Én is csatlakoznék. Boldog szülinapot.
2020. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%

Nagyon szépen köszönöm. Aranyosak vagytok.

Egyetértek Tevenyereggyártóval, nem mindegy, hogy valaki évek óta alvarizál, vagy évek óta halat tart. A kettő nem ugyanaz. Nekem is voltak jól szaporodó, egészségesnek tűnő guppijaim, úgy tűnt, minden rendben. És végülis nem is ők jelezték, hogy baj van, hanem az anci, fogta magát, egyik napról a másikra kipurcant. Akkor kaptam észbe, hogy valami nem stimmel.

Olvastam, kérdeztem, mértem, megfogadtam a tanácsokat, és rendbe jött minden.

Aki azzal jön, hogy "de hát így, meg úgy, meg a barátomnak is ez volt...." stb., az nem értem, hogy miért is kérdez, ha eleve nem kér a jótanácsból.

Szóval mindenkinek vannak botlásai, aki azt mondja hogy nem, az hazudik. Mondjuk egyre büszke vagyok, akármilyen felkészületlenül is vágtam bele anno, egy kis zöldpont algán kívül nem volt gondom soha az algával 😁


Egy szó, mint száz:


Kedves kérdező!

Remélem hogy a kollégák tudtak neked segíteni, és megoldódik a problémád. 😊

2020. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!