Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek érdemes garnéla...

Szerintetek érdemes garnéla rákokat tenyészteni?

Figyelt kérdés

Most olyan 30-40 lehet kb. Arra gondoltam átrakom őket egy nagyobb akváriumba és ha nagyon sok lesz, akkor mindig eladogatok belőle párat. Mondjuk azt se tudom mennyiért lehet eladni. Ez red sherry.


Esetleg később vennék még pár cristal redet, aztán keverném. Vagy nem szabad keverni? Gondolom akkor többféle színű, mintájú is lenne.


2010. aug. 14. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azerintem simán érdemes. Én legalábbis tenyésztem.
2010. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te kevered a különböző fajtákat, vagy csak egy félét tartasz együtt?
2010. aug. 14. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

100ft/db áron tudosd eladni max 120 szerintem nem rossz hiszen csapatot veszenk az emberek, egy eladással megvan a kajájuk egész évre

az a terved h crystalokat tartanál, hát nem tudom. Az érzékenbysége messze rosszab mint a redeké és az áruk sem annyi mint ezeknek. És a beszerezhetőségük sem utolsó szempont.

Amugy nem igazán kéne keverned, ha szaporodnak egymással akkor se fognak annyit érni mint egy rendes crystal, és végül a drága crystal redekből és a redekből egy korcs keverék lesz, ami már nem mondhatni rednek és crystalnak sem. külön többet ér a crystal

2010. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Ja, jó, köszi, akkor marad csak a red sherry.

Az nálam szaporodik jól :)

2010. aug. 15. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én vennék red sherry, mivel az7 egy teljesen új faj... Csak olyan van hogy red cherry...

Ha meg a Crystal red-et sikerülne keverni a red cherry-vel akkor az MTI oszlopos tagjává választanának, mivel ez a két faj nem ív egymással.

2011. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!