Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen garnéláim vannak?

Milyen garnéláim vannak?

Figyelt kérdés
Vettem egy akváriumot amiben csak garnélák voltak kb 15 db de nem tudom milyen fajták megpróbálok képet feltölteni róluk

2021. jan. 11. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet a képpel?
2021. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom ahhoz ész is kellett volna, hogy a kérdést csak akkor írod ki amikor a képeket sikerült felszenvedned valahova :D
2021. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Elsosorban ő érdekelne mert a hasán megjelentek apró fekete pöttyök amik néha mozgolódnak talán ikrák lehetnek és érdekel megmaradnak-e

[link]

[link]

[link]

Ők lennének azok, a minőségért elnézést kérek, nem kaputelefonnal csináltam csak a kép feltöltő program eléggé lebutította de remélem valaki meg tudja állapítani milyen fajtájúak.

2021. jan. 11. 16:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, kedves ITGuy lehetett volna annyi eszem de sajnos először használom ezt az oldalt így nem tudtam, hogy működik.
2021. jan. 11. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A piros az red cherry, a többi meg vadas(ha különböző színű garnélák összeívnak, abból vadas lesz, ez a színtelentől a barnáig bármi lehet)
2021. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoval akkor van esely ra hogy edesvizben meg maradjanak az ivadekok?
2021. jan. 11. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fajta csapvízben is tartható, sőt szaporodik is
2021. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segito valaszokat
2021. jan. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!