Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Endler guppi etetése,mennyit?

Endler guppi etetése,mennyit?

Figyelt kérdés
Van 4db endler guppim,amit most telepítettem be az akváriumba,1hónapos bejáratás után!!Vettem sera lemezestápot,és két fajta fagyasztott halkaját de sajnos még nem tudom mennyit vágjak le egy kockából,mert nem akarom tuletetni őket és a vizet terhelni vele,eddig csak lemezest kaptak 2napig amióta megvannak,ha valaki leírná hogy kb mennyi az adag amit levághatok és odaadhatok nekik.és fagyasztott borsó, répa mehet nekik forrázás után,és azokból mennyit és milyen időközönként,köszönöm
2021. febr. 15. 16:50
 1/5 Skid05 ***** válasza:
100%
Botrányosan kis mennyiségekre lesz szükséged, 2-3 mm-et levágsz a fagyasztott hasábból aztán meglátod, hogy pár perc alatt elfogy avagy sem. Később gondolom nem ennyien maradnak, már tudsz majd arányosítani. A borsót javaslom a répát kevésbé, heti párszor, utóbbit nehéz olyan miszlikre reszelni, hogy érdemben fogyaszthassák, a borsó puhább. Lemezest heti 1szer adj.
2021. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
⁸ok.most próbáltam és kb 1kés vastagságút megesznek és utánna kutatgatják a talaj és növények levelén,próbáltam fokozatosan adni nem egyszerre és úgy látszik hogy enyi a max amit megesznek,igen lessz még hozzá de max tíz darab a cél,milyen fagyasztott kaját érdemes még venni felsorolnál vagy öt fajtát,amit endlernek jó köszi
2021. febr. 15. 20:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy bármit amit megesznek,hogy ne legyen egyhangú az etetés,mondjuk ugy mit ha te csinálnád!
2021. febr. 15. 20:49
 4/5 Skid05 ***** válasza:
100%
Daphnia (vízibolha) van önmagában is, az fixen jó. Hatos Tropical néven fut egy mix, 6 különböző kajával, de abból a legtöbbet késsel kell apróra szecskázni, hogy beférjen a pofázmányukon: artemia, fehér szúnyog, fekete szúnyog, mysis, rákikra, vörös plankton... de előtte egy sűrű teaszűrőn átmosnám a szecskázott darabot meleg víz alatt, hogy az olvadéklé ne az akvába kerüljön.
2021. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2021. febr. 16. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!