Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt a harcos bettával ?

Lionhead kérdése:

Mi történt a harcos bettával ?

Figyelt kérdés

#akvárium #hal #betegség #harcos betta
2021. máj. 9. 18:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
kép róla : [link]
2021. máj. 9. 18:45
 2/24 A kérdező kommentje:
lent marad a fenéken és olyan furán elvan dölve fehér pikellyek borítják és nem eszik ötlet valakinek? köszönöm
2021. máj. 9. 18:46
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Beteg lett,vagy megöregedett!


De szép akvarisztikád lehet,küldesz képeket róla?

2021. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Első tippre talán megfázott.

Hány fokos a víz? Fedett-e az akvárium? Mikor volt utoljára s mekkora vízcsere illetve az azonos hőfokú volt-e? Amúgy mennyi vizet szoktál cserélni s milyen időközönként? Mekkora az akvárium? Milyen a szűrés? Milyen növényzet van, ha van? Mivel eteted? Stb, mindent írj le ami eszedbe jut.


Viszont ne kötekedésnek meg sértegetésnek vedd de a mű növények meg műdíszek nem túl biztonságosat. Ha nem is azok miatt van így de azok is tudják mérgezni mikor eresztik magukból a festéket.


(S még egy annyit zárójelesen had okoskodjak ,hogy a hal vagy sziámi harcoshal vagy betta, de olyan szóhasználat nincs ,hogy harcos betta. Ha csak elírás akkor ezt a részt nyugodtan hagyd figyelmen kívül.)


Addig is ajánlott oldalak:

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért van tele minden buborékkal???

Friss vízbe tetted, vagy mi?

2021. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
mert akkor húztam ki a levegőztetőt EHEIM pick up 60
2021. máj. 9. 19:35
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Darakór valószínűleg.
2021. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Azért volt érdekes, mert nekem egy levegőztető se tudott még olyat csinálni, hogy az összes tereptárgy minden milliméterére ragasztott volna buborékot.

Eddig csak olyan gépeim voltak, amikből a buborék felment a felszínre, és ott kipukkadt.

De nem igazán volt túl sok fajta levegőztetőm, meg konkrétan ilyen típus nem volt, nem ismerem!

Csak azért gyanakodtam erre, mert ilyen jelenséget a vezetékes víz kiengedése után, a nyomáscsökkenés következtében lezajló oldott gáz felszabadulása szokott produkálni.

De akkor tévedtem...

Pedig az megmagyarázta volna, mitől sokkolt be a hal.

2021. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvalóan nem darakór.
2021. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van:) :vízhőmérséklet 28,9 fok igen ez egy fedett akvárium 22 l ma volt teljes vízcsere egy csiga van benne EHEIM pick up szűrő műanyag növények és betta gram nature étel van hozzá eddig minden rendben volt fél éve van meg.talán egy kis kiegészítés segít . sajnos ne tudom mi baja lehet:(
2021. máj. 9. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!