Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő harcsa ikrákat kivegye...

Algaevő harcsa ikrákat kivegyem az aksiból, és átrakjam egy kisebb akvariumba?

Figyelt kérdés
Most este vettem észre, hogy több mint 40 kis narancs ikra van az aksiba. Több mint valószínű hogy algaevő harcsáink lesznek, de nem tudom h mit csináljak. Korábban már születtek kis xifóink, azok köszönik jól vannak, már viszonylag nagyok, de ők mivel elevenszülők, egyértelmű volt hogy kivettem őket. Viszont, őket is kikell vennem, vagy hagyjam bent őket az aksiban? Eléggé szétszórta őket az anya, gondolom azért mert napközben történhetett a fialás, amikor a lámpa égett. Fontos lenne a válasz, előre is köszönöm! :)
2021. jún. 4. 22:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Aki azt írta h már az is jó hogyha csk egy pár darab marad, annak azt üzenem hogy június 6.án kikelek az ikrák, majdnem az összes túlélte, nagyon szépen növekednek, és még mindig külön vannak. Most kb 34 kis Anci van, 1 nem kelt ki, 2 elpusztult. Szóval remélem hogy semmit nem csináltam rosszul, és hogy továbbra is meg maradnak. :) Egyébként köszönöm a válaszokat! :D
2021. jún. 12. 10:40
 12/14 Salx Narval ***** válasza:
Ez tényleg több mint amire számítottam gratulálok, ügyes voltál. Az akváriumban nem kelt ki semennyi, v minden ikrát kiszedtél?
2021. jún. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
5-6 db maradt bent. Valszeg megették őket mert egyet sem találtunk.
2021. jún. 14. 08:25
 14/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, tegnap ahogy takarítottuk az aksit, találtunk még bent is kettőt. :)
2021. jún. 20. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!