Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Harcsát lehet nevelni kicsi...

Harcsát lehet nevelni kicsi tóban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kissebb tavat csinálni, kb 2,5m x 1,5m.

A mélysége kb 1,5m - 2m lenne.

Az lenne a kérdésem, hogy lehetne-e bele harcsát tenni? Ha nem lehet harcsát, akkor milyen halakat ajánlanátok? Annyi lenne a tó "èrtelme", hogy kimegyek a kertbe és pecázgatok. Válaszotokat előre köszi!



2021. júl. 7. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
olyan pici tóban pecázni? Ez nem a Minecraft!
2021. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Sok sikert.
2021. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Max torpeharcsat. De inkabb snecivel szornam tele, vagy küsszel.
2021. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A törpeharcsa eltudna szaporodni? Etetném őket mindig. Úgy hallottam mesterséges tavakban nem igazán szaporodnak könnyen.
2021. júl. 7. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A törpeharcsa egy invazív faj, ahol van más hal is, ott megmarad. Viszont a neve ne tévesszen meg, jó környezetben termetesre tudnak nőni azért. Tehát ilyen kis területen kínzás lenne... Inkább vegyél kifejezetten kerti tóba való halat, ami legalább színt is visz bele.
2021. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sok sikert kívántam neked a hatalmas ötletedhez, erre lepontozol. Küldjek halat?
2021. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést 7. Új vagyok a platformon, nem értek a pontozásos dolgokhoz, lehet félrenyomtam. Szép estét!
2021. júl. 7. 21:09
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
77%
Felejtsd el, vagy szerezz behatóbb ismereteket egy kerti tó megépítéséről. Egy gödör kiásása és feltöltése elég messze van még ettől a kategóriától és még messzebb a halneveléstől, hogy a pecázást mint lehetséges célt ne is említsem.:D Ne viccelődjünk kérem.
2021. júl. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaha a Vidám Parkban volt ilyen kis tó ( teknő ), és abban úszkáltak olyan hal alakúra kivágott fa halak, amiknek a fejébe kampós csavar volt becsavarozva. A gyerekek ( akit befizettek a szülök, kaptak egy pecabotot, kb fél méteres spárgával, és a végén horoggal. Nos ezzel a horoggal kellett kifogni a becsavarozott fa-halat, amin még volt egy szám is, ami azt mutatta, hogy mit nyert a csemete, ha kifogta.. Így megvolt a peca élménye is, meg a gyerek örülhetett a papírból készült gumis kislabdának, amit nyert.

Gondold végig, ehhez egy lavór is elég lenne...és még nyerhetnél is valamit.

2021. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!