Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumban túlszaporodott...

Akváriumban túlszaporodott postakürt, tányér, maláj tornyos csigákkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nem kell senkinek, meghirdettem ingyen. Elvileg ha patakban szabadon engedem, nem lesz semmi bajuk. Ti mit tudtok erről?
2010. szept. 1. 01:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 ékszerteknősöm, elhoznám őket! :) Meg most fogunk berendezni egy 240 literes aksit is. Pesti vagyok.
2010. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres a csigaszaporulatod, akkor vegyél egy csigaevő halat, másnéven bócia, vagy díszcsík-nak is hívják. És meg van oldva a kajája :)
2010. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem veszek botiát, mert kicsi az akváriumom neki, plusz garnélákat is tartok. Most elvitték/viszik már ezeket a csigákat, de amint megnőnek a kicsik, amiket még nem tudtam kiszedni, illetve szaporodik az a néhány, amit meghagytam, hirdetni fogom akvarista.hu-n ingyen elvihetők közt, adok majd szívesen.

Köszönöm az eddegi válaszokat!

2010. szept. 4. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!