Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lámpát vegyek pár...

Milyen lámpát vegyek pár mohának, futókának és kúszó fikusznak 1 méter széles akvárium fölé?

Figyelt kérdés

Teknős akváriumról van szó. Kb. 160-170 liter vízzel.

Nézegetem őket, de kegyetlen sokba kerülnek, ami nem lenne gond, de nem tervezek komolyabb növényket ültetni az akváriumba. Legalábbis egyelőre.


Twinstar 900EA, Fluval Plant 3.0 és hasonlókat nézegettem, de 200-300€-ba kerülnek.



2022. jan. 2. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A futóka teljesen jól elvan az akváriumban, ha van sok kilógó része, én már hosszú évek óta tartok így futókát, több méternyi van belőle.
2022. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre megpróbálkozok több fajta mohával és lándzsás vízipáfránnyal (elméletileg, ha védett helyen van a gyökere, akkor nem piszkálja a teknős) és, ha gyorsan fog a nitrát szint nőni csak akkor teszek bele futókát.
2022. jan. 3. 05:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Futókának csak a gyökere legyen a vízben, különben elrohad.
2022. jan. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amíg van ammónia, addig nem nagyon fognak a növények a nitráttal foglalkozni.
2022. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!