Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ül le az akvárium...

Miért ül le az akvárium aljára az aranyhalam?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Pihenni szeretne. Egész nap csak úszik...
2010. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azt tudnám ,hogy az ilyen birkák minek vannak ezen az oldalon egyáltalán?Én azért kérdezek mert nem tudok valamit,te meg ha nem tudsz valamit akkor maradj csendben vagy pihenj le te is.
2010. szept. 9. 10:10
 3/11 anniebianca válasza:
100%
ok, én nem az előző válaszoló vagyok, de estefele nekem is leülnek az aranyhalaim az akvárium aljára, és amennyire én meg tudom 1 év után állapítani, valóban így térnek pihenőre, általában reggelig így "vegetálnak".
2010. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Én az első válaszoló vagyok, de egy ilyen gyengeelméjűnek könnyebb lebirkáznia, ahelyett, hogy gondolkozna..
2010. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az aranyhalam nem pihenget mert nem este csinálja hanem egész nap csak ül az aksi alján és megmozdulni sem hajlando.

Ha az elsö válasz értelmes megfogalmazást kapott volna /pl.lásd 2. válaszoló/akkor talán nem jellemzem az iroját.A másodiknak köszönöm a választ.

2010. szept. 11. 17:33
 6/11 anniebianca válasza:
100%
Én a második vagyok, és most olvasom, hogy napközben a tied sokszor lent van. Nem szeretnék jósolgatni, de sajnos néhány hete az én egyik aranyhalam is így pusztult el, hogy sokat ücsörgött lent. A kereskedésben azt mondták, hogy ha hamarabb észreveszem és kiveszem gyógyszerezni (állítólag fátyolbetegsége volt), akkor túlélte volna. Hátha neked sikerül.
2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen Én is kérdeztem inkább olyat aki ért hozzá így valószínűleg sikerül.

Köszi a választ és a jókívánságot.

2010. szept. 12. 20:38
 8/11 anonim válasza:
73%
Tisztelt kérdező! Akkora egy retardált vagy amekkorát még az aranyhalad sem látott mivelhogy: Az első és a második válaszoló válasza teljesen ugyanaz tartalmilag, csak más hangsúlyban! Az első válaszoló is azt írta, hogy pihen, és ahelyett hogy te megérdezted volna, teszem azt hogy ,,Najó, de miért pihen egész nap??,, lecseszted :D Hát sok észre vall...
2010. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
79%
- mert ő is elfárad ... Te is "leülsz" ha fáradt vagy...! - vagy tévednék!
2010. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csalán válasza:
Valami gond lehet a hólyagjával, magyarul: beteg.
2010. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!