Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéla rákot milyen hallal...

Garnéla rákot milyen hallal tudnám ritkítani ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Van egy fél éve indított 100 literes akváriumom,amibe 10 db gyöngy dánió 6 db sifo 6 db törpe szívó harcsa és 6 db kuli kuli van. Fullon növénnyel és kb 1 millió kék garnéla . Az lenne a kérdésem van e esetleg olyan hal ami megtudja csappantani a létszámot? A választ előre is köszönöm.



2022. jan. 26. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Milyen garnéla? Akár el is adhatnád őket. Több halas FB csoportban láttam már, hogy megy a kereskedelem. Bár ez lehet teljesen másfajta garnéla, ezekhez nem értek sajnos.
2022. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Diszkoszhal

Bölcsőszájúhal-félék

Gurámifélék

Pterophyllum

Sziámi harcoshal


Semmit nem vettem figyelembe, csak azt néztem meg mely díszhalak eszik meg.

2022. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# 2# köszi szépen a választ!

Kék tigrisgarnéla.

2022. jan. 26. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Elég jó áron eladható.

2022. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem érdemes meghirdetni. Engem a gyerek nyaggat egy ideje, hogy garnélát szeretne tartani, csak itt a környéken nem árulnak. Ha esetleg lesz belőle hírdetés belinkelhetnéd, hátha nincs túl messze.
2022. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

2-es elmondta, hogy mik eszik meg. De erősen ajánlom hogy azok közül egyet se vegyél az akváriumodba, mert nem illenek a közegbe. Másrészt azok a halak nem csak a garnélákat ritkítanák hanem a többi haladat is.

Élő állat hirdetése meg tudtommal tilos, szóval okosan.

Menj el a legközelebbi halasboltba, és mond el milyen körülmények között tartod, vigyél képet, videót és valami potom pénzért felvásárolja, vagy ingyen odaadod. Mindegy az már.

2022. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne ha eladnád őket és nem vagy messze
2022. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
6. Hol tilos élő állatot árulni? Mert Magyarországon nem tilos...
2022. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fél éve vettem 10 db kék tigrisgarnélát 3 hónapra rá csináltam egy nagyjáboli számlálást 50 et számoltam + egy csomó kicsi volt, azóta nagyon elszaporodtak... Kalocsán lakom, ha van valaki a közelben lakik,szívesen adok ingyen is. Állat kereskedést már feltöltöttem,oda se kell több.

Valami kis rubin sügéren gondolkodtam,vagy darázsharcsán. Bár nem tudom ezek mennyire lennének macerás halak.Cimborám törpe gömbhalat javasolt. De azt ha jól tudom,csak egymagába lehet tartani,vagy tévedek?

2022. jan. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!