Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja a halamnak?

Mi baja a halamnak?

Figyelt kérdés
Vasárnap kaptam 2 aranyhalat!Minden jó volt, úgy jártam el ahogy mondták az akváriumba szoktatásnál, mégis rá 1 napra hétfőn az egyik hal elkezdett haldokolni (a víz felszínén volt felfordulva,allig lélegzett), átraktam egy nagyobb üvegedénybe, és jobban lett, másnap az akvariumot alaposan áttisztottam( azt gondoltam a vízzel van baj,vagy valami dekoráció a hibás) visszaraktam a halat az akváriumba, és megint beteg lett de már másképp (az akvárium alján ült és ott borult az oldalára).Nem tudjátok mi lehet a baja?

2022. febr. 25. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia esetleg van valami furcsa a testén? Esetleg tudnál képet csinálni?
2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nulla infóból senki nem fog neked tudni mondani semmit.

Nyilvánvalóan tartási hiba, de semmit nem írtál a tartási körülményekről.

2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy legalább 200 literes akváriumban vannak, amit min. egy jó hónapja elkezdtél bejáratni?
2022. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi furcsa nincs a testén, egy 50 l akvariumban vannak, nem tudom tartási hiba lenne e , mivel a másik halnak semmi baja.
2022. febr. 25. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Kép nélkül no segítség!
2022. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Kép nélkül is mérgezés, a másik egy hajszálnyival erősebb.

Lásd a 3-mas választ.

2022. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
es hogy tudnék rajta segíteni?
2022. febr. 25. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

50 liter aranyhalnak nagyon kicsi.

Valoszinuleg mar sehogy nem tudsz rajtuk segiteni, kiveve, ha most azonnal elviszi oket toled valaki, aki normalis korulmenyeket tud biztositani a halaknak de lehet mar az is keso.

Ha gondolkoznal meg valaha is akvariumban, akkor konyorgom olvass mar utana a dolgoknak!!!

Remelem ez most jo tanulopenz lesz.

2022. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sürgősen keresel valakit, aki megfelelő körülmények közt át tudja tőled vállalni.

Addig is az etetés függeszd fel.

2022. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!