Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen aranyhalat tegyek 150...

Milyen aranyhalat tegyek 150 literes kerti tóba?

Figyelt kérdés

Az előző kérdésemben kérdeztem, hogy milyen halat tegyek a 150 literes kerti tavamba, a legtöbben azt javasolták, hogy 2-3 aranyhalat tegyek bele, mert kicsi a tó. Pontosan tudom, hogy kicsi, ezért 2-4 aranyhalat akarok bele tenni, meg szúnyogírtó fogaspontyokat, a fogasponty az biztos, de nem tudom, hogy milyen aranyhalat tegyek bele. Ebben tudnátok segíteni?


A válaszokat előre is köszönöm!


2022. máj. 3. 17:44
1 2
 11/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
A “valami más” alatt én valami aranyhalnál kisebbre gondoltam aminek elég ~150 liter. A szúnyogirtó is jó de az említett szivárványos cselle is tökéletes.
2022. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10 és #11

Köszönöm szépen mindenkinek

2022. máj. 5. 17:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Én csak szivárványos csellét tennék egy ekkora tóba. Esetleg fiatal aranyhalat, ami ha megnő,tovább kell adnod. Esetleg fiatal naphal, de nekem az még nem volt.
2022. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13. Köszi
2022. máj. 13. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!