Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adott egy 15l akvárium,...

Adott egy 15l akvárium, gyereknek. Milyen halakat és mennyit vegyek bele?

Figyelt kérdés
Szürő levegőztető,műnövény,bújkáló van benne,fűtő beszerzése folyamatban.Mindenképpen pici halakra gondoltam,ami aránylag igénytelen.
2010. szept. 24. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az már kicsit sok, 4 lenne a legjobb, 6 még elfér de többet ne.
2010. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom "Galaxy razbórát" nemigen lehet kapni sehol. De ha találsz valahol, szólhatnál nekem is. Ez olyan 6-800 Ft körül szokott lenni egyébként :)


Tatabányán van a dániós nagykerben, de ők beteg halakat árulnak, ott én nem veszek, mert az megdöglik, darakóros halakat is árulnak, meg mindent. Azért megmutatom:

[link]


-------------------------------------------------------


Talán még a Törpe guppi jöhetne nálad számításba, másnéven "Endler guppi". Ez is szép és pici, 150Ft: [link]


itt vannak róla képek:

[link]

2010. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
akvarista.hu-n árulnak, megbízható tenyészetből, megtaláljátok a hirdetést. Egy-két boltban is láttam már. Díszhalbörzéken is szokott lenni.
2010. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos attól tartok mifelénk ilyen halacskákat nem tartanak ,árulnak ,de próbálom majd felhajtani. Köszönöm.
2010. szept. 25. 17:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Bemész a legközelebbi halashoz, aztán nézel valami pici halat, oszt kész. Biztos találsz valamit :)
2010. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!