Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha tüzépen veszek gyöngy...

Ha tüzépen veszek gyöngy kavicsot, és persze jó sokszor átmosom, az úgy jó lesz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 08:04
1 2
 11/16 hpeti74 válasza:
Mire? Megenni? Arra biztos, ha tiszta lesz, de vigyázz majd kakiláskor, ne hogy eltörd a WC csészét!
2010. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Salx Narval ***** válasza:
09-01 Te magad írtad, hogy az a lényeg, hogy mészmentes legyen a dekorációnak szánt kő.Szerinted a márványzúzalék mészmentes?
2010. okt. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Salx Narval ***** válasza:
0,9-0,1 Mire szeretnél utalni azzal, hogy egyéni, képzőművészeti alkotás? Ne haragudj, nem értem mire gondoltál.
2010. okt. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én erre csak ezt a linket tudom ajánlani:)


http://www.youtube.com/watch?v=hh-RcgFqWuE

2010. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

05:11, :13,)-nak: bocs! igazad van! A márvány mésztartalmú.

Bazaltot akartam mondani! Gránit, bazalt, pala, kemény homokkő, és kvarc való a lágy-, édesvizi akváriumokba.

Biotóp: a természetet másoló, tehát olyan halak, puhatestűek, rákok, növények, és aljzat társítása, amik az élőhelyükön is együtt találhatók, a "művészi": emberi alkotás, olyan összetétel, ami a tavakban, folyókban együtt soha nem fordul elő, de attól még lehet szép! Így gondoltam! A Markosék pedig szuperek!! Katona is! rbaby

2010. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Salx Narval ***** válasza:
Így már értem mire gondoltál, csak egy kicsit furcsának éreztem ezt a kifejezést.:D Mármint a képzőművészeti alkotást.:D
2010. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!