Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hasvízkór halaknál hogyan...

Hasvízkór halaknál hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés
Valószínűleg hasvízkóros a bettám (a hasánál meg van duzzadva, ott elváltak a pikkejei a testétől, nem eszik) tegnap még csak nem evett, mára megduzzadt. Azt olvastam, hogy gyógymedencébe kell tenni, vagy az akváriumba kell gyógyszert tenni. De milyet és mennyit? 54 literes az akvárium, a betta mellett razbórák, panda coryk, egy csiga és garnélák vannak. A víz jelenleg 27 fokos. Karanténakváriumom nincs, a többi hal látszólag jól van.

2023. jún. 2. 15:19
1 2 3
 21/22 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Szerintem amíg van életkedve hagyjad, hátha. De ha nagyon rosszabbodik akkor el kellene gondolkodni az eutanázián. Ha ki is gyógyul már akkor is idős, magad is láthatod ,hogy már nem jön helyre teljesen, könnyen visszaesik.

Próbáld nézni a jó oldalát. Biztos szép élete volt, törődtél vele. Rengeteg betta végzi szörnyű körülmények közt, de a tiéd szerencsésnek mondható. S még egy betegség után is volt legalább egy utolsó hónapja. Sokan magát a betegséget sem vészelik át. Szóval ez a szomorú befejezésű történet még mindig a szebbek között van!✌️

2023. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Egyelőre hagyom, most például előre jött, pedig nem vettem le az aksi tetejét és 8 körül van etetés.
2023. júl. 6. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!