Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megittam az akvárium vízét és...

Megittam az akvárium vízét és a szemembe is került belőle. Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire unatkozol, inkább szedegess hangyát bokszkesztyűben, ne ide irkálj!
2010. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod.

Múltkor én is benyeltem egy jó adagot, mikor megszívtam a leszívó csövet. Kicsit öklendeztem de nem volt vészes. Jó esetben nincs benne semmi mérgező anyag...de ezt gondolhatnád :)

2010. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is pont a csövet szívtam meg, amikor pár kortyot sikerült meginnom belőle, aztán amikor gyorsan visszatettem a csövet, akkor ugyebár a víz kicsapott az akváriumból, pont a szemembe ment. Mivel a vízben vannak hasznos baktériumok, lehet, hogy egy szemnek az éppen nem az. Csak ezért kérdeztem.


Ha holnapig megmaradok, akkor ok.

2010. okt. 11. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:

:DD Grat.

Mindenki nyelt már. A szemed sem valószínű, hogy begyullad, tóban úszástól sem lesz baja. Ha mégis, holnapra kiderül :)

2010. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem lesz semmi bajod.
2010. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, reményeim szerint megmaradok :)
2010. okt. 11. 21:54
 7/13 Salx Narval ***** válasza:
2010. okt. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Salx Narval ***** válasza:
Próbáljátok ki így is.:D
2010. okt. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, és ha csak a leszívó cső van, pl. vízcserénél? Akkor nem kell a végére a tisztítófej. Akkor meg úgyis megszívja az ember a végét, és ha a gyorsabban jön, mint számít rá, úgyis benyel belőle.
2010. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez már mindenkivel megesett, hogy egy pici ment a szájába, na de pár korty? lol

Ne aggódj, nem lesz tűle semmi bajod, max ha nagyon kákabelű vagy, akkor megy a hasad. Aztán ennyi.

2010. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!