Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan és milyen levegőztetőt...

Honnan és milyen levegőztetőt vásároljak ?

Figyelt kérdés
Egy 60L-es műanyag tartályban szeretnék életbe tartani 30db 15cm-es kárászt 1-2 hónapig. Milyen típusú levegőztetőt vásároljak ? A témához értő ember segítségét szeretném kérni ez ügyben. Nagyon köszönöm annak aki segít.
nov. 1. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
60 literbe ilyen halmennyisegre szerintem mindegy, ugyis felfordulnak.
nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Direkt bele írtam a kérdésbe hogy hozzáértő emberek írjanak. Miért kommentelsz ha nem értesz hozzá ? Miből gondolod te hogy 60 liter vízben felfordul 30db kis kárász megfelelő levegőztetés és vízcsere mellett ?
nov. 1. 19:10
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Még ha az igen elavult halcentiméteres módszerrel is nézzük, 60 cm halnál több egy 60 literes víztartályba nem mehetne. Az pedig 2 darab 15 cm-es kárász, nem 30. 30 kárász már halászlé alap, csak alá kell rottyantani.
nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Jó, elszámoltam, nem 2, hanem 4 darab kárász a 60 cm. Nincs az a szűrés, ami ennyi halnak elég lenne.
nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
A hal is érző lény, ezért illene kicsit nagyobb dézsába rakni őket. Amúgy találsz táblázatokat a neten, de én nem támogatom a kínzóakvárium tervezését konkrét számadatokkal.
nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Inkább rakd át a felét a fürdőkádba - ha már ekkora a baj.
nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem fognak megharagudni és lelkileg összeomlani szerintem ha 30-an 60 liter vízmennyiségen kell osztozniuk 1-2 hónapig.


A kérdésem egyébként az volt hogy milyen levegőztetőt vásároljak.

nov. 1. 19:28
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha értenél a halakhoz, akkor ki tudnád számolni az elfogyasztott kaja mennyiségéből is az oxigénfelvételt. Logikus, hogy ennek a tízszerese finom bugyborékoltatóval elégséges lesz. Az eféle műszaki cuccok forgalmazói is ingyen tanácsot adnak a témában.


Szerintem csak karácsonyi pontyra akarod extrapolálni a választ - ezért nem támogatjuk itt az állatkínzó haltartást.

nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért írtam ki a kérdést mert nem értek hozzá.


Egyébként csalihal lesz belőlük ragadozóhal horgászathoz.


Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni ne pazarold a saját idődet de legfőképp az én időmet ne!

nov. 1. 20:58
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Ritka fogyatèkos ember vagy
nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!