Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok olyan fűtőt ajánlani,...

Tudnátok olyan fűtőt ajánlani, ami nem világít?

Figyelt kérdés
Egy 54l-es akváriumba kéne. Tudom, hogy a fűtő világít, amikor be van kapcsolva, de kifejezetten irritáló tud lenni éjszaka, megpróbáltam eltakarni többször is növénnyel+a szűrővel de egyik sem jött be.

febr. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Téged irritál vagy a halakat? :)
febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lednél tekerd körbe fekete szigszalaggal.
febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Juwel fűtőn csak egy pici ablakon át látszik ha világít.

Fordítsd be úgy, hogy hátrafelé legyen az ablak akkor nem látod.


Bár fogalmam sincs hogy tud az az alig észrevehető kis parázsló fény irritáló lenni.

febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami punk csajjal kell megismerkedni és a fekete körömlakkjából (szárazon) egy vastag kenetet kell kenni a világító ablakára a fűtőnek. (Csak emiatt felesleges lenne egy egész üveggel megvenni...)
febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A visszajelző lámpára egy darab alufóliát szoktam ragasztani, azon nem jön át. Ha csak tompítani szeretném (mert kell az állapot visszajelzés mondjuk egy hang keverőpulton) akkor hibajavító festékkel lekenem.
febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!