Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kis mollykhoz a garnélákat be...

Kis mollykhoz a garnélákat be lehet tenni?kb 2centisek a mollyk

Figyelt kérdés
máj. 15. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én simán beraknám melléjük. A garnéla a tápláléklánc alján van, úgyhogy biztosan lesz elhullás (leginkább a szaporulatban) úgyhogy erre számíts. Viszont ha elegendő búvóhely és növényzet van az üvegben, semmi gond nem lesz. Nálam gurámikkal és razbórákkal vannak együtt, és így is nagyon gyorsan szaporodnak és sokasodnak. Persze, sok bébigarnéla nem éli meg a felnőttkort, ez benne van a pakliban, viszont a természetben ugyan úgy megeszik a legtöbbet. Ráadásul a halaknak is jó stimuláció hogy tudnak vadászni az élőeledellel való etetés mellett is. 10 neocaridinával kezdtem kb fél éve, most van (saccra) 100, de már halásztam ki és ajándékoztam el belőle, mert a halak nem tudnak lépést tartani a szaporulat ritkításával + a szűrőmön sincs garnélarács. Nálam nagyon sok a növény, fa és kő az akváriumban, úgyhogy bőven van helyük visszavonulni a halak elől. Az amano garnélák meg túl nagyok ahhoz hogy a halak csesztessék őket, sőt, néha még ők ugrasztják össze a halrajt. Még a kifejlett 2 centis cseresznyékre se mennek rá a halak, csak a pár miliméteres bébigarnikra.
máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, majd jól laknak a mollyk
máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!