Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért pusztulhatott el az...

Miért pusztulhatott el az aranyhalunk?

Figyelt kérdés

vettünk 1 aranyhalat 2009 márciusában.

nem volt öreg.

kicsit kövér volt

kibírt 1 évet és elpusztult:(

szerintetek mér pusztult el??


2010. nov. 12. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy pusztult el, hogy kb 1 napig előtte még élt, és fejjellefelé lebegett,akkor megsérült az úszóholyagja, nekünk is viszonylag gyorsan pusztultak el.
2010. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kövér?Ha felálltak a pikkelyei akkor hasvízkor.
2010. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alig merem megkérdezni, de hány literes élőhelye volt?
2010. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! jó lenne ha leírnád, hogy hány literes volt az akvárium (remélrem nem gömbakvárium), milyenek voltak a felszerelések, hogy nézett ki, azaz mik voltak a tünetek, meg utánaolvashatnál stb.
2010. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Én is tartási hibákra,túletetésre,a vízcserék hiányára és szűk helyre gondolok.Írj valamit a körülményekről az akváriumodról, hogy segíthessünk és ne járj így még egyszer.
2010. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, feláltak a pikkelyei.
2010. dec. 7. 08:48
 7/8 A kérdező kommentje:
hát eléggé nagy akvárium, nem gömb. Kb. 120 liter
2010. dec. 7. 08:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Annak az aranyhalnak ami elpusztult azon kívül még van egy másik aranyhal de az még él. Meg azon kívül még egy csomó hal. Szerintem tök lakájos az az akvárium naponta 1x-2x kapnak enni. Mikor megláttam azt az aranyhalat ott lebegett az akvárium tetején és a pikkelyei felálltak az uszonyai pedig eléggé tépett, szaggatott volt.
2010. dec. 7. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!