Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használt nagyméretű akvárium...

Használt nagyméretű akvárium vásárlásnál nem gáz ha kérem a helyszínen hogy töltsék tele?

Figyelt kérdés

Nemtudom mire kell figyelni a ragasztásoknál de hallottam h használt akvárium vásárlás eléggé zsákbamacska. Kérhetem egyáltalán hogy töltsenek tele pl egy 300-400literes akváriumot, mielőtt elviszem?


Nick


2010. nov. 29. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tölteném Neked tele,de megegyeznék Veled,ha szivárog,akkor visszahozhatod.Esetleg írásban.
2010. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem zsákbamacska. A legtöbben nem azért engedik le, mert megrepedt volna és még el is akarnák passzolni, hanem vagy megunták vagy anyagi okok, stb. Ha ennyire nem bízol benne, akkor inkább menj el üvegeshez és csináltass egyet. :) Vettem is és adtam is el használt akváriumot, szerencsére nem volt gondom vele. :)
2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Csak azért mert volt pár akvárium aminek elég irreális ára volt. pl 360lityós aksi szekrénnyel 10ezer.
2010. nov. 29. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha látszólag nem látod rajta a repedést akkor szerintem hozdd el nyugodtan, olyan feltétellel hogyha akárhol is szivárog akkor visszavihesd. Attól hogy úgy látod hogy nem repedt attól a két üveg összeillesztésénél lehet kisebb repedés, vízszivárgás ami szemmel nem látható... Henrik
2010. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja senki teletölteni neked, esetleg kerti kútról valameddig. Ha nem repedt egyik oldal sem, illetve nincsenek lepattanva a sarkai és szép, egyenletes a ragasztás, nem látszik javítás (az alap rétegre új ragasztóréteg felhordva), akkor nem valószínű, hogy ereszteni fog. De ha esetleg mégis, viszonylag könnyen javítható.
2010. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy azért adja olcsón mert,nem nagyon tudja hol tárolni,vagy egyszerűen le van égve,s szüksége van e pénzre.Én is nemrég vettem akváriumot,(igaz aztán új lett belőle)és néztünk használtan is,de meg sem fordult a fejemben,hogy kérjem az eladót,próba képen töltse fel nekem vízzel.Főleg nem ekkorát.
2010. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg.


Nem szivárog sehol?

Közben nézz jól a szemébe annak aki eladja, hogy lássad hazudik e. Ha egyenesen szemedbe néz és határozottan válaszol, akkor nincs gond.


Ha viszont habozik, félrenéz, gondolkodik hogy mit hazudjon, az már gyanús. Akkor kérd meg, hogy töltse fel egy kis vízzel, csak 1-2 vödör vizet rakjon bele hogy megbizonyosodj róla hogy nem csöpög :)


És akkor elviszed.

2010. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!