Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor tudom pontosan hogy...

TOMMEK0102 kérdése:

Mikor tudom pontosan hogy órákon belül lefial a guppim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég írtam erre az oldalra azzal a problémával hogy terhesek a guppijaim s elég furán viselkednek.

Külön is raktam őket egy másik akváriumba, egyet külön ketrecbe is hogy ha valamelyik hamarabb szül ne egye meg a másik a kicsiket. De a problémám a következő: több napja már teljesen fekete a hasuk alja s már nagyon várom a kicsiket :) de nem jönnek. Azt szeretném tudni, pontosan mit kell figyelni s mi az az állapot amikor már órák vannak csak hátra? Előre is köszönöm a segítséget.


2010. dec. 1. 17:55
1 2
 11/15 Hektor98 ***** válasza:
Pontosan nem lehet tudni. Az én guppim is ilyen volt mint most neked, de az enyém három héttel ez az állapot után ellett:)
2010. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek a legutolsóval, van amelyik guppinál az utolsó időkben nagyon sötét folt jelenik meg, de a saját példámból tanulj, az enyémnek már egy hetes terhesen befeketedett.( Tegnap szült meg, így ki tudtam számolni) Nagyon aranyosak amúgy, de érted mi a lényeg. :)
2010. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A segítségeket nagyon szépen köszönöm
2010. dec. 1. 19:41
 14/15 anonim ***** válasza:
sziasztok, a guppi kicsik perceken belül jönnek ha az anya egyszer csak lenyugszik felúszik a víztetejére utána mint aki megvan bolondulva úszik össze vissza majd beúszik egy növény közzé és ott csak úgy potyognak kifele a kicsik belőle
2010. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 geryvi válasza:

Szerintem a kérdés abból az irányzatból készült, hogy milyen konkrét jelei vannak a guppiknak szülés előtt. Nem szívesen rakja be egy akvarista a szülőketrecbe a halat, megfosztva őt az akvárium teljes méretétől.

Erre a kérdésre én is várom a válaszokat, hátha van valakinek egy jó kis tippje, vagy tapasztalata!?

2011. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!