Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bohóchalnak mekkora akvárium...

Simon Bálint kérdése:

A bohóchalnak mekkora akvárium kel?

Figyelt kérdés
Egyéb tanácsot is szivesen elfogadok
2010. dec. 2. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Csak annyit akarok mondani, hogy egy szóval nem mondtam, hogy a tengervizet meg kell venni. Ne nézzél már ennyire hülyének. De a CSAPVÍZ is pénzbe kerül, rohadtul nem ingyen adják. És ebbe kevered bele a SÓT amit írtam is. Vagy talán te lopod a vizet és neked ingyen van? Mert itt konkrétan 550 Ft köbmétere. És ha összeszámolgatod, hogy mennyi víz kell bele meg mennyit elpocsékolgatsz akkor hamar összejön az az 1 köbméter, aztán a vízcserékkel még több is. Jó, hogy nem nagy összeg a többihez képest de ez is pénzbe kerül. Amúgy meg aki ért valamit a halakhoz és ellenállóbbá szeretné őket tenni, az sózza az édesvízi akváriumot is. Abba se vesszük a sós vizet hanem jódmentes sót kikeverünk akváriumvízzel és adagonként öntjük bele. Nem kell hozzá sok ész. Amúgy meg szerintem itt alig van valaki, aki ért a tengeri akváriumokhoz, én konkrétan fórumon olvasgattam már róla, mert párommal gondolkoztunk, hogy tengeribe valamikor belevágunk, de egyelőre a 300 literes afrikai sügéres bőven elég. Azt se olyan egyszerű szépen, egészségesen fenntartani mint azt olyan sokan gondolják. Szóval nem kell itt ennyire szapulni minket, ha hülyeséget írunk, nem tapasztalatokból írom, hanem MÁSOK véleményéről és tapasztalatáról. És szerintem a többi hozzászóló is így írt ide. Ha te értesz hozzá, akkor szépen leírod a kérdezőnek, hogy neked van, és ez és ezek a tapasztalataid, a többi válaszoló rosszul tudja. De ne támadjál már be minket így basszus, mit hiszel magadról, te vagy az atyaúristen vagy mi? Ez itt egy normális fórum, ahol az emberek megosztják egymással a tapasztalataikat és kijavítják normális esetben egymást. Ha te annyira okosnak érzed magad akkor szépen sorjában írd le, hogy mi kell egy bohóchalas akváriumhoz, tedd oda, ha neked van és akkor a kérdező valószínűleg a te tapasztalataidra fog hallgatni, és nem a mienkre. Ennyit akartam mondani.

2010. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"De a CSAPVÍZ is pénzbe kerül, rohadtul nem ingyen adják. És ebbe kevered bele a SÓT amit írtam is."


NEM csapvízbe kevered be a sót. Az az akvárium 24 óráig lenne szép, ha abba kevernéd.


"550 Ft köbmétere"

Akinek ez tétel az bele se kezdjen tengeri akváriumba, mivel ennek többszöröse megy el a legapróbb kiadásra is.


"Amúgy meg szerintem itt alig van valaki, aki ért a tengeri akváriumokhoz"

Én konkrétan elég jól értek hozzájuk....


"Ha te értesz hozzá, akkor szépen leírod a kérdezőnek.."

Belinkeltem neki, hogy hol olvashat róla szakmai információkat, nem "máshol olvastam", "én úgy gondolom, hogy" és hasonló butaságokat. Minek írjam le mégegyszer, mikor a linkemen több 1000 oldalnyi olvasnivalót talál. A bohóchallal pl. kiemelten foglalkozunk mind a tartásával mind a tenyésztésével. Cikket is talál róla.


"Ez itt egy normális fórum, ahol az emberek megosztják egymással a tapasztalataikat"

Pont ez a baj, hogy nem tapasztalatot osztotok meg egymással, hanem hülyeséget. Tapasztalatom nekem van. Neked infómorzsáid vannak, amiket kitudja honnan olvastál, lehet szintén olyantól, aki csak a hasára csapott...

2010. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a péz nem gond és nem szeretnék édesvizi halakat már voltak és léci a kérdésre válaszoljatok mert amit eddig irtatok az árakról mindel tsztában vagyok
2010. dec. 3. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!