Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Galaxy razbóra tenyésztését...

A Galaxy razbóra tenyésztését hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Meg vannak 2 hónapja kb. Van sok növény, meg jávai moha, kajájuk is van. Az egyik akváriumba 27 fok, a másikba 25 de egyikbe sem szaporodnak. Mért?
2010. dec. 12. 16:08
 1/6 gfero ***** válasza:
ennek a halnak az igazi neve gyöngy dánio .egy külön jávai mohával telepíttet ikráztató medencébe kel rakni az ikráztató párt kb 6 ph vízben szoktak leikrázni.utána a szülőket ki kell emelni mert megeszik az ikrákat
2010. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, köszi, majd megpróbálom
2010. dec. 13. 07:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam 20-25 fokos akváriumba szoktak szaporodni. Van bent jávai moha. Nem tudom mennyi ikrát ill. ivadékot esznek meg a nagyok, de nem szoktam kivenni őket. 7-es ph.
2010. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha, najó, akkor külön rakom őket és nem fűtök nekik.


Nát nekem eddig együtt voltak Red Cherrykkel, és nem akartak szaporodni, pedig rengeteg jávai moha is van benne.


4db Galaxy van de az se biztos hogy van közte hím, mert mindegyik elég színes, szóval nemtom.. csak olyan drágák, meg mostmár nem is tudom hol lehet kapni, mert nálunk sehol. Szeretném ha több lenne, mert olyan szépek, azok a kedvenceim.

2010. dec. 14. 01:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem csináltam, de most olvastam ezt:


[link]


Remélem sikerrel jársz, gyönyörű kis halak!

2010. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

akkor már csak az a kérdés honnan szerezzek osmo vizet :)

2010. dec. 18. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!