Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

szeretnék 1 akváriumot és nincs túl sok zsebpénzem... de egyedül szeretném megvenni stb. mennyibe kerülne ??

(van 1 aksim de az 37 literes és csak 1 szűrő fűtő és kavics meg 2-3 nagyobb kő van benne világítás sincs... )

szóval 1 nagyobb komplett felszereléssel az aksi mennyibe kerülne?????????


2011. júl. 1. 11:18
 1/5 Bán Máté ***** válasza:
sztem vegyél alulra kiskavicsot olyan 5cam vastagon ragd le vegyél bele egy 20 w os világítást rakj bele egy hím bettát és vegyél bele 3-4 tő anubist és világíts 10 órát egy nap
2011. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bán Máté ***** válasza:
10 órát menjen egy nap
2011. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézegess haználtan, akvarista.hu-n, expresszen, vaterán.

Az, hogy mennyibe kerül, attól függ, hogy mekkorát szeretnél és milyen felszereltséggel.

2011. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az 50 Literes akváriumom 2000-3000 Ft körül volt.

Világítás: [link]

Szűrő: [link]

Fűtés: [link] A legalsót nézd.Nekem 75W-os van, de elég 50w 50 literhez a dobozára is ez van írva.

Hőmérő: [link] Nekem ilyen van, de inkább ilyet vegyél: [link] én is most veszek ilyet, mert a másik szart se ér.

2011. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bán Máté ***** válasza:
nekem eladó az akvim ha érdekel 50l szűrős levegőztető beépített háttér kavics dísz hajó nagy kavics meg műnövény de ha az nem kell annélkül is adom igy 6000 be megálpodhatunk
2011. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!