Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat raknátok egy...

Milyen halakat raknátok egy 125l akváriumba?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsisgból kérdem hogy ki mit rakna bele:)
2010. dec. 30. 13:45
1 2 3
 21/22 Platypus ***** válasza:

Ebben a felállásban nem sok esélye lesz a guppiknak szaporodni. Én a helyedben hagynám a mollit, nagyra nőnek és akkor már nagy hely kell nekik. Gondolj bele, 8-9 centisre nőnek. És kedvelik a víz sózását, ami a többi fajról már nem feltétlenül mondható el.


Javaslom helyette a kolibrihalat, békés csapathal, és ha jól érzi magát, hihetetlen színei vannak. Ne tévesszen meg, hogy a boltokban elég semmilyen külseje van.

2010. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Végre valamiben nem értünk egyet Platypus :)


Szerintem nem feltétlenül kell túlszaporodniuk a guppiknak, egyáltalán nem baj, ha nem tudják túlterhelni a vizet, ha utánpótlásra van szükség, az egy nevelőhálóval egyszerűen megoldható. A dalmatamolly pedig nem nő akkorára, nálam 5 centi farokúszóval együtt, 1-másfél évesen. Ettől függetlenül a kolibrihal szerintem is szép és jó lehet, de ez az összeállítás így nem rossz. Kismértékű sózást a többiek is bírnak, de a molly elvan nélküle is.


Kérdező: Ha pesti vagy, akkor biztosan találsz, sok helyen árulják őket. Szerintem vidéken is. Nálam is lesz néhány elvihető. Mást viszont nem tudok helyette ajánlani, mert csak őket ismerem, őket tartom.

2010. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!