Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől robbant fel az akvárium?

Mitől robbant fel az akvárium?

Figyelt kérdés
5,5 literes 1 hetes gömbakvárium,tisztítás után az asztalon egyszer csak szétrobbant=S
2009. jan. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha forró / túl meleg vízzel mostad ki, attól lehet. Mosogatásnál is törnek így szét poharak / jénai tálak.
2009. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Befingottak a halak:D egyszerre
2009. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

=) Hal nem volt benne még; és hideg vízzel mostam.

Lehet anyaghiba volt:D

2009. jan. 29. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan anyaghiba volt. OFFként egy jótanács: ha teheted a felrobbant helyébe egy szögletes akváriumot vegyél, mert habár a gömb nagyon jól mutat, de talán az a legrosszab közeg amit halak számára el lehet képzelni.
2009. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A gömb akvárium olyan vékony üvegből van, hogy teljesen normálisnak mondható, ha magától széttörik. Javaslom a szögletes formát!!!
2009. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is jártam így!csak én addig toloattam 1 bizonaos tárgyat az akvárium mellett h 1 ahogy 1 minimálisan hozzáért abban a pillanatban betört az oldala és a halak a szoba közepén landoltak!de szerencsére máig is élnek a drágáim,csak nagyon megilyedtek ök is én is:)de hallotam h annyira vékony az oldala a gönbakváriumnak h elég neki 1 kis kocc,és betörik.ma már váltottam szögletesre:)
2009. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is hallottam hogy vékony fala nekem az állatkereskedésbe mondták is hogy nem szabad kocogtatni meg felemelni hogyha tele van vízzel. Én már váltottam szögletesre amióta tudom hogy a gömb állatkínzás. Nagyon szépen mutat de a halak nem szeretik.
2010. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!